Architekt dobrze zaprojektował moją łazienkę

Zdecydowałam się na remont mojej łazienki. Oszczędzałam na ten cel sporo pieniędzy Wiedziałam, że remont łazienki to spore wyzwanie. Moja łazienka wymagała generalnego remontu. Chciałam zmienić w niej kafelki, kupić nową wannę a także zlew i baterie. Znalazłam już ekipę remontową z wolnym terminem. Nie wiedziałam tylko jak to wszystko zaprojektować żeby łazienka była funkcjonalna.

Zdecydowałam się na pomoc architekta

projektowanie łazienek PoznańWiedziałam, że sama nie zaprojektuję łazienki idealnie a chciałam zrobić remont już na wiele lat. Koleżanka poleciła mi architekta wnętrz, z którego usług sama korzystała. Wyszukała go w Internecie wpisując w wyszukiwarce projektowanie łazienek Poznań. Pojawiło jej się kilku architektów i zdecydowała się po rozmowie z panem Danielem na współpracę. Był profesjonalistą z dużym doświadczeniem zawodowym. Miał na swoim koncie ciekawe projekty. Koleżanka korzystała z jego usług i zaprojektował dla niej całe mieszkanie. Ja potrzebowałam jego pomocy do swojej łazienki. Umówiłam się z nim na spotkanie żeby zobaczył jak moja łazienka wygląda. Dokonał dokładnych pomiarów i przygotował dla mnie projekt, który mi się spodobał. Zaakceptowałam go i przekazałam mojej ekipie, która remontowała moją łazienkę. Projekt spodobał i się i kiedy widziałam już efekty w mojej łazience byłam bardzo zadowolona. Zrobiła się przytulna a zarazem była nowoczesna i elegancka.

Dobrze się w niej czułam i na pewno będę się w niej mogła zrelaksować po ciężkim dniu w pracy. Architekt świetnie się spisał i dobrze wykonał projekt mojej łazienki. Byłam zadowolona ze współpracy z nim i na pewno będę polecać jego moim znajomym i rodzinie. Warto korzystać z pomocy doświadczonego fachowca, który zna się na swojej pracy i dobrze zaprojektuje wybrane przez nas wnętrze.