City break w Toruniu

W ostatnim czasie przeżyłam bardzo ciekawą przygodę. Miałam wolny długi weekend i postanowiłam wyjechać na parę dni, aby odpocząć i zobaczyć jakieś nowe, ciekawe miejsce. Wybór padł na Toruń. Nigdy nie byłam w tym mieście a wiem, że ma sporo do zaoferowania turystom. Jako, że bardzo lubię zwiedzać wiedziałam, że bez wątpienie nie będę się tam nudzić.

Weekend w Toruniu ze zwierzętami

fotografowanie zwierząt toruńW pierwszej kolejności wybrałam się do najpopularniejszego chyba miejsca, czyli do Planetarium. Odwiedziłam również dom Mikołaja Kopernika. Następnie udałam się na długi spacer, podczas którego wstąpiłam do kilku niesamowitych kościołów gotyckich. Oglądanie starych klasztorów i katedr traktuję jako obcowanie ze sztuką. Jednak wieczorem, gdy udałam się na kolację, spotkało mnie coś niespodziewanego. Poznałam dziewczynę, która jak się okazało, miała fascynującą pasję, a mianowicie fotografowanie zwierząt toruń to miasto, w którym studiuje i chciała zarobić na swoje utrzymanie. Opowiedziała mi, że od dziecka kocha zarówno zwierzęta, jak i fotografię. Zaprosiła mnie do siebie do domu i pokazała swoje dzieła. Naprawdę robiły wrażenie. Były to zarówno jej prywatne prace, jak i zdjęcia, o które poprosili ją znajomi lub ci, którzy zdecydowali się zapłacić za uwiecznienie swojego pupila. Opowiadała o różnych zabawnych sytuacjach, które miały miejsce podczas sesji ze zwierzętami. Niedługo organizuje wystawę, na której zaprezentuje swoje prace.

Będąc w Toruniu zobaczyłam wiele pięknych miejsc. Jednak najmilej wspominam moją nową znajomość, dzięki której dowiedziałam się, jak fantastyczne jest fotografowanie zwierząt toruń odwiedzę ponownie już za miesiąc. To właśnie wtedy będę miała przyjemność obejrzeć fantastyczne zdjęcia zwierząt na wystawie, którą organizuje nowa koleżanka.