Co oferują producenci reklam świetlnych?

Specjaliści do spraw marketingu wspólnie z producentami reklam świetlnych ciągle szukają nowych rozwiązań, które zachęciłyby klientów do skorzystania z usług przedsiębiorstwa. Tym sposobem powstały reklamy świetlne, bez których obecnie firmy nie wyobrażają sobie kampanii reklamowych. Szeroki wybór produktów pozwala na swobodę w projektowaniu i wykonywaniu instalacji konkretnie pod potrzeby klienta.

Jakie można wyróżnić reklamy świetlne?

dobry producent reklam świetlnychReklamy można podzielić na te montowane wewnątrz budynków oraz te, które umieszczone są na zewnątrz. Wiele instalacji świetlnych jest uniwersalna i świetnie sprawdzi się w obu przypadkach. Do popularnych form reklamy zaliczane są między innymi litery 3D, kasetony i neony. Pierwszy z nich to podświetlane litery, które zazwyczaj przedstawiają nazwę przedsiębiorstwa – bardzo często stosowane są przez różne instytucje. Zawiesza się je na budynkach szkół, urzędów, komisariatów policji i wielu innych. Kasetony mogą natomiast występować w różnych kształtach, w tym prostokątne, okrągłe lub kwadratowe i zachęcać klientów jednostronną bądź dwustronną grafiką. Reklamę umieszcza się najczęściej na zewnątrz lub w centrach handlowych. Neony to najbardziej uniwersalny sposób podświetlenia wartych uwagi miejsc, jak wejście do budynku, bar, toaleta, cennik wywieszony na ścianie lub lista oferowanych usług. Dobry producent reklam świetlnych jest w stanie stworzyć z neonów dowolny kształt.

W ofercie producentów reklam świetlnych można znaleźć znacznie więcej propozycji. Tworząc oryginalne, ciekawie zaprojektowane instalacje świetlne można przyciągnąć do lokalu wiele osób. Efekt prac producentów można podziwiać w wielu dużych, ale też małych miastach. Takie formy reklamy znacznie podnoszą prestiż przedsiębiorstwa.