Cynkowanie, czyli co zrobić, żeby felgi błyszczały

Od kliku lat jeżdżę tym samym samochodem. Ostatnimi czasu już trochę znudził mi się jego wygląd i dlatego, też postanowiłam go trochę odmienić. Niestety nie stać mnie, aby zakupić nowy. W tym celu, aby nadać mu trochę charakteru postanowiłam wykorzystać cynkowanie elektrolityczne. 

Cynkowanie – trwały zabieg dla kół

cynkowanie elektrolitycznePomysł ten podsunął mi mój wieloletni przyjaciel, wielki fanatyk samochodów i różnych rzeczy z nim związanych. Postanowiłam go w tym celu posłuchać i zapewnić moim kołom cynkowanie elektrolityczne. Moje felgi są prawie tak samo stare jak mój samochód. Na szczęście do tego czasu udało mi się je zachować wszystkie takie same. Dzięki, temu mogłam pozwolić sobie na ich cynkowanie elektrolityczne bez wydawania pieniędzy na nowe felgi. Sam zabieg jest dość kosztowny, ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. Jak już nie mogę mieć nowego auta, to przynajmniej będę miała nowe koła. W pierwszej kolejności Pan do którego pojechałam wykonać zabieg jakim jest cynkowanie elektrolityczne, powiedział mi, że musi te koła piaskować. Cokolwiek to jest postanowiłam zaufać, ponieważ kto jak kto, ale ten Pan powinien się znać. Oczywiście bardzo się cieszę, że skorzystałam z usług tej właśnie firmy. Usługa jaką jest cynkowanie elektrolityczne została wykonana sprawnie, szybko i starannie. A moje koła jeszcze nigdy tak nie błyszczały, jak właśnie po zabiegu jakim jest cynkowanie elektrolityczne. 

Serdecznie chciałabym wszystkim polecić taki zabieg. Dużo osób mówi, że jak samochód stary to nie opłaca się już w niego inwestować. Niestety nie każdego stać na nowy, dlatego czasami warto doprowadzić do tego, aby auto pięknie i interesująco wyglądało na przykład poprzez cynkowanie elektrolityczne. Jest to może dość drogi zabieg, ale na pewno tańszy niż zakup nowego samochodu.