Dobra atrakcja weselna

Moja szwagierka jakiś czas temu wyszła za mąż. Było to wesele zorganizowane z wielkim rozmachem. Chociaż od mojego wesela minęło dopiero pięć lat to muszę zauważyć, że w tej kwestii wiele się zmieniło. Moim zdaniem ta organizacje wtedy była dużo łatwiejsza.

Wynajęcie fotobudki przez szwagierkę

fotobudka do wynajęcia na wesele w ŁodziPo prostu teraz jest tak wielki wybór wielu rzeczy czy atrakcji, że ciężko zdecydować się na to co mogłoby być najlepsze. Szwagierka zresztą długo wszystko organizowała i załatwiła wiele rzeczy praktycznie do samego dnia ślubu. Podczas zabawy było wiele ciekawych atrakcji. Dla mnie jednak najważniejsza była fotobudka. Była to fotobudka do wynajęcia na wesele w Łodzi, którą udało się znaleźć w bardzo dobrej cenie. Wszystko to polegało na tym, że na dwie godziny został właśnie wstawiony taki sprzęt. Każdy mógł wejść tam i to niejednokrotnie i zrobić sobie zabawne zdjęcia. Było tam przygotowanych wiele gadżetów takich jak duże okulary czy kolorowe peruki. Można było sobie do twarzy na specjalnych patyczkach przyłożyć wielkie i zabawne usta czy wąsy. Było przy tym tyle śmiechu, że muszę przyznać, że nie pamiętam kiedy bawiłam się tak dobrze. Z mężem robiliśmy sobie takie zabawne zdjęcia zarówno z parą młodą jak i ze znajomymi. Od razu też mieliśmy je wywołane. Także przy okazji została nam też dodatkowa pamiątka. w sumie muszę przyznać, że było to coś takiego z czego korzystali wszyscy bez względu na wiek. Także sama mogę żałować tego, że na moim weselu nie było takiej fotobudki.

Po prostu wtedy nie było jeszcze takich atrakcji. A para młoda dostała nagrane wszystkie te zdjęcia, które były zrobione tam przez ich gości. Dla nich też będzie to także dodatkowa pamiątka w trochę innej postaci. Ja uważam, że teraz na każdym weselu powinna być taka atrakcja.