Dostałem komplet skarpet stance

 

Uwielbiam święta Bożego Narodzenia, ponieważ wtedy zawsze dostaję fajne prezenty od wszystkich. W rodzinie wszyscy wiedzą, że jestem pasjonatem różnych sportów i zazwyczaj prezenty są tematyczne. Teraz też nie mogłem się doczekać co dostanę.

Noszenie skarpet stance weszło mi w nawyk

skarpety stanceMoja babcia potrafi zawsze dopasować dla mnie prezent i tym razem również pokazała na co ją stać. Dostałem od niej skarpety stance w komplecie, gdzie było pięć par. Są to bardzo wygodne skarpety, które uwielbiam nosić. Zawsze jak gram w piłkę nożną to je zakładam. Noszenie tych skarpet tak weszło mi w nawyk, że zacząłem nosić je na co dzień. Po świętach pojechałem do centrum handlowego, by jeszcze dokupić sobie skarpety stance w większej ilości. Skoro noszę je codziennie to niezbędna jest ich większa ilość. Babcia dała mi namiary na ten sklep, bo tam właśnie dokonała wyboru. W sklepie znalazłem skarpety stance w różnych fajnych wzorach i postanowiłem, że kupię każdą parę inną. Nazbierałem sporą gotówkę, którą w całości zamierzałem przeznaczyć na te skarpety. W sklepie spotkałem nawet kumpla, który od razu mnie zagadał. Właśnie rozważał zakup takich samych skarpet i zapytał mnie o opinię. Opowiedziałem mu wtedy jak bardzo jestem z nich zadowolony i zacząłem tylko je nosić. To mu wystarczyło do podjęcia decyzji i także zainwestował w sporą ilość takich skarpet. Babcia jest zadowolona, że jej prezent tak bardzo mi się spodobał i chwali się tym w całej naszej rodzinie. To cudowna kobieta i bardzo ją kocham.

Zacząłem jeszcze dodatkowo grać w siatkówkę. Skarpety sprawdzają się podczas uprawiania każdego rodzaju sportu i są niezawodne. Namówiłem nawet swojego młodszego brata do uprawiania sportu i przyznam, że póki co radzi sobie na prawdę świetnie.