Duże akwarium jako oryginalna dekoracja

Na posiadanie akwarium zdecydowałam się ulegając prośbom córki, która zawsze marzyła o psie ale z przyczyn organizacyjnych pies nie wchodził w rachubę. Szybko okazało się, że akwarium może być czymś  więcej niż tylko alternatywą dla czworonoga.  

Szafka z akwarium jako element wystroju wnętrza

duża szafka pod akwariumJa również od ryb wolę psy i koty ale z powodu chronicznego braku czasu, ostatecznie stanęło na rybkach. Z pomocą znajomych, którzy od lat pasjonowali się akwarystyką, zdobyłam niezbędną wiedzę dla początkujących. Przeglądając Internet  pod kątem porad i ofert sklepów akwarystycznych, znalazłam rozwiązanie, które zmieniło pierwotnie zakładaną koncepcję zakupu czegoś niedużego dla początkujących. Przepiękna, drewniana, duża szafka pod akwarium wydawała się być pierwszorzędnym pomysłem na zagospodarowanie wolnej przestrzeni w salonie, gdzie aktualnie stało bez ładu i składu kilka kwiatków doniczkowych. Nie myślałam wcześniej o wolnostojącym ani tym bardziej dużym akwarium, ale szafka wyglądała jak marzenie więc postanowiłam wybadać temat. Ponieważ planowane przedsięwzięcie całkowicie mnie przerastało, zaczęłam sprawdzić oferty firm na aranżację i kompleksową opiekę nad akwariami. Współpraca z taką firmą byłaby również idealnym rozwiązaniem na czas dłuższych wakacyjnych wyjazdów. Ostatecznie  wybrałam niedużą firmę, jednak z bardzo dobrymi opiniami klientów.

Po niedługim czasie wymarzona i niezwykle pojemna szafka stanęła w naszym salonie.  Był to  bardzo solidnie wykonany mebel, nie tylko doskonale komponujący się z pozostałymi elementami wyposażenia salonu ale również dający gwarancję bezpieczeństwa wielkiego akwarium, które  wkrótce na nim stanęło. Przepięknie zaaranżowane i oświetlone stanowi niepowtarzalny element dekoracyjny naszego  domu.