Filmy korporacyjne pozostaw w rękach profesjonalistów

Może to zabrzmi dziwnie, ale zawsze chciałam pracować w korporacji. Praca w korporacji to stałość zatrudnienia i zarobków, a więc bezpieczeństwo ekonomiczne. Droga awansu też jest jasno określona i naprawdę wiele można osiągnąć, jeśli się chce. Ja chcę, dlatego bardzo mocno przykładam się do mojej pracy. Ostatnio dostałam za zadanie zajęcie się filmem korporacyjnym.

Profesjonalizm filmów korporacyjnych ma znaczenie!

profesjonalna produkcja filmów korporacyjnychMyli się każdy, kto uważa, że filmy korporacyjne to nic takiego. Tak powiedzieć może tylko laik. Osoba, która nigdy wcześniej nie miała do czynienia z filmem jako takim. Film korporacyjny to bardzo szczególny rodzaj filmu. Ma w końcu przed sobą bardzo ważne zadanie. Musi opowiedzieć historię marki, pokazać światu coś więcej niż po prostu kolejną firmę. Musi opowiedzieć historię, uchwycić tę niepowtarzalną pracowniczą atmosferę i dać poznać korporację z jak najlepszej strony. Musi uchwycić wszystko to, co wydaje się nieuchwytne na pierwszy rzut oka, a to co tak naprawdę tworzy daną firmę. Dlatego profesjonalna produkcja filmów korporacyjnych to tak poważne, trudne i ważne zadanie. To zadanie, którego nie można powierzyć byle komu. Wiedziałam, że moja firma na mnie liczy. Musiałam znaleźć najlepszych w swoim fachu, by nasz film korporacyjny był czymś wręcz spektakularnych. Poszukiwania zajęły mi trochę czasu, kilkukrotnie byłam nawet bliska tego, by się po prostu poddać i ogłosić, że jednak nie dam rady, na szczęście ostatnia próba, którą podjęłam okazała się prawdziwym strzałem w dziesiątkę!

Udało mi się i to nawet lepiej niż myślałam. Firma, której ostatecznie zleciłam nakręcenie filmu korporacyjnego, wywiązała się ze zobowiązania śpiewająco. Udało im się to, co najtrudniejsze – zamienić zwykłe obrazy w prawdziwe, kipiące życiem doznanie.