Folia do transportu rzeczy delikatnych

Zapewne nieraz każdy z nas zamawiał coś w sprzedaży internetowej. Zazwyczaj jeśli są to rzeczy dość Delikatny lub kruche to otrzymujemy je w kartonie oraz zabezpieczone folią bąbelkową. Jeśli jest to produkt malutki wystarczy koperta z pęcherzykami powietrza. Jeśli jednak był to wazon, obraz lub słoik z miodem to napewno otrzymaliśmy to mocno owinięte bąbelkową folią.

Filie bąbelkowe na metry

folia bąbelkowaJeśli nie zajmujemy się handlem w internecie zapewne przydadzą nam się różne koperty, taśmy, sznurki czy folie. Do owijania delikatnych przedmiotów najlepsza jest folia bąbelkowa. Doskonale ona pełni dany przedmiot przed ewentualnym roztrzaskania. Dlatego zawsze jeśli zamawiamy sprzedaży internetowej różna delikatne przedmioty to na pewno są właśnie owinięta taką folią. Może mają kupić wielu sklepach z artykułami do domu. Takie sklepy, które w sprzedaży mają różnego rodzaju woreczki śniadaniowe, rękawy do pieczenia, folia kurczliwe i tym podobne na pewno mają także folię bąbelkową. Zazwyczaj dostaniemy ją w rolce na metry a jej koszt to około 20 zł za taką rolkę. Zatem jeśli potrzebujemy ją praktycznie codziennie bo wysyłamy tyle paczek to musimy się zaopatrzyć większej ilości. Często owinięte są także folią przedmioty, które kupujemy w sklepie stacjonarnym. Kupując np. kubek lub wazon pani sprzedawczyni owija właśnie taką folią, żeby nie uszkodził się podczas transportu do domu.

Powietrzne bąbelki są także niektórych kopertach. Jeśli chcemy wysłać coś delikatnego np. kolczyki naszej przyjaciółce możemy to właśnie zrobić za pośrednictwem poczty polskiej, wysyłając je kopercie Bąbelkowej. Jeśli natomiast chcemy wysłać coś większego możemy to owinąć folią bąbelkową dodatkowo zabezpieczyć kartonie i mamy pewność, że dana rzecz to jedzie całą do swojego odbiorcy.