sesja ślubna

Fotograf z zamiłowania i wykonywanie sesji ślubnych

Zawsze lubiłam robić zdjęcia. Już jako mała dziewczynka nie rozstawałam się z aparatem. Później jako nastolatka skupiłam się bardziej na mojej pasji. Dorabiałam sobie jak tylko mogłam i powoli odkładałam na lepszy sprzęt. Moi rodzice trochę mi się dołożyli i kupiłam pierwszą lustrzankę cyfrową.

Sesja ślubna to trudne zadanie

sesja ślubnaPóźniej dokupowałam obiektywy, statywy, lampę błyskową. W liceum robiłam parę sesji moim znajomym i wychodziły bardzo dobrze. Często też fotografowałam Toruń, zabytki w tym mieście, niektóre budynki. Startowałam w paru konkursach, różnie wychodziły ale w niektórych udało mi się coś osiągnąć. Gdy rozpoczęłam studia potrzebowałam dodatkowej pracy, ponieważ chciałam zamieszkać z koleżanką. Jako fotograf mogłabym zarabiać i przy tym rozwijać swoją pasję. Zamieściłam ogłoszenie i po paru dniach odezwała się do mnie pewna kobieta, że chciałaby zamówić sesje ślubną. Nie miałam w tym żadnego doświadczenia ale zgodziłam się. Przed sesją poczytałam wiele artykułów i poradników jak zrobić dobre zdjęcia. Pierwsza i druga sesja ślubna wykonana przez fachowców były dla mnie trudnym zadaniem. Jednak później radziłam sobie lepiej. Nie sądziłam, że fotografia ślubna jest aż taka skomplikowana. Z każdym zleceniem nabierałam pewności siebie i doświadczenia. Moje usługi były coraz częściej wybierane. Z łatwością pogodziłam pracę i studiowanie.

Po jakimś czasie mogłam wyprowadzić się z domu i rozpocząć samodzielne życie. Zarobki pozwalają mi nawet na odłożenie co miesiąc pewnej sumy na samochód. Każdy klient jest zadowolony z naszej wspólnej współpracy.

Informacje pochodzą ze strony http://vfstudio.eu/oferta