Fotografia ślubna tematyczna

Fotografia tematyczna ostatnio stała się bardzo modna. Wiele osób chętnie robi sobie zdjęcia, które pasują do pleneru oraz okoliczności. Jeżeli Twój narzeczony jest marynarzem warto pomyśleć jest, aby fotografia ślubna, która będzie wykonywana na statku bądź ogólnie nad morzem.

Fotografia ślubna odzwierciedla życie nowożeńców

 

Fotografia ślubnaSesje nawiązujące do pracy jednego z was, szczególnie gdy sesja jest mundurowa jest niezwykle w cenie. Powoduje to, że zdjęcia zyskują niezwykle osobisty charakter i nie są powielane. Dodatkowo coraz więcej osób pobiera modę zza oceanu i decyduje się na to, by mieć druhny. Dlatego także wymyślić sesję tematyczną która pasować będzie do wielu osób jest nieco trudno. Fotograf ślubny, który na co dzień stacjonuje w Myszkowie bardzo chętnie wybiera się na tematyczne plenery. Dlaczego? Są one oderwaniem od nieco rutynowych zdjęć w parkach i ogrodach. Każdy dobrze zna te miejsca, więc nie są one niczym nowym. Dzięki temu, że ktoś wychodzi z inicjatywą wykonania czegoś, co nie jest codziennością chętnie z tego korzysta. Ostatnia fotografia ślubna Myszków dotyczyła motywu gór. Ojciec panny młodej był bacą, więc bardzo zależało młodym, by pokazać cały proces „wykradania” córki prawdziwemu góralowi. Zdjęcia te można ułożyć w komiks. Chociaż zdjęcia były mocno pozowane sprawiły wiele radości, ponieważ człowiek poznaje nową kulturę i lokalne zwyczaje.

Inna sesja była dla młodych, którzy byli fanami człowieka nietoperza. Biel sukni panny młodej przełamywał czarny kolor z motywami bohatera popularnych komiksów. To kolejne ciekawe zdjęcia, które można umieścić w portfolio.

Źródło

http://www.bartoszplonka.pl