Gdzie kupić nasiona konopi?

Wedle polskiego prawodawstwa hodowanie marihuany jest nielegalne i grożą za to surowe konsekwencje o charakterze karnym. Jednakże prawo nie zakazuje sprzedaży, posiadania i kupowania nasion tej rośliny. Dlaczego? Bowiem służą one bardzo różnorodnym celom.

Sklep z tanimi nasionami konopi 

tanie nasiona konopiZiarna konopi najczęściej sprzedaje się jako produkt kolekcjonerski, przyprawę lub środek do wyrobu kadzideł oraz kosmetyków konopnych. Mamy tak naprawdę setki odmian marihuany, które rosną w różnych częściach świata, a nowych gatunków ciągle przybywa, bowiem specjalnie po to się je krzyżuje. Nasiona konopi nie są drogie i za najtańsze zapłacimy kilka złotych. Natomiast pestki odmian popularnych, dających duże plony i charakteryzujące się szybkim wzrostem mogą kosztować nawet kilkadziesiąt złotych za sztukę. Natomiast jeżeli interesują nas wyłącznie tanie nasiona konopi to znajdziemy wiele odmian w cenie od kilkunastu złotych. Warto też w takiej sytuacji postawić na nasiona regularne, czyli takie, w przypadku których nie wiemy, czy dane nasiono jest damskie, czy męskie. Natura z reguły rozkłada siły po połowie, jednak w praktyce jest inaczej i na dziesięć ziaren możemy równie dobrze trafić kilka żeńskich, jak i żadnego. Natomiast ich zakup wychodzi najtaniej i są konsumenci, którzy cenią sobie je najbardziej. Nasiona są dostarczane w paczkach, które nie sugerują swojej zawartości, zatem możemy mówić o pełnej dyskrecji, co dla wielu klientów ma fundamentalne znaczenie. 

Jest mnóstwo osób, które kolekcjonują nasiona, a ich zbiory liczą sobie nawet po kilkaset sztuk różnych odmian. Są też osoby, które dodają ziarna marihuany do orientalnych potraw, dla poprawienia ich smaku i aromatu. Nie brakuje też osób, które robią z nich naturalne kadzidła i kosmetyki.