Gładka skóra dzięki endermologii

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej cieszą się dużą popularnością wśród wielu kobiet. Dzięki nim można pozbyć się kompleksów, wygładzić skórę, zredukować cellulit oraz tkankę tłuszczową. Jednym z popularniejszych zabiegów modelujących sylwetkę jest endermologia. Wykorzystuje się do niej specjalne urządzenie, które wykonuje masaż ciała.

Wskazania do wykonania endermologii

endermologia we wrocławiuDzięki odpowiednim głowicom można pobudzić tkanki do produkcji kolagenu i elastyny. Pozytywne efekty można zauważyć już po wykonaniu serii zabiegów. Technika ta przyczynia się do modelowania sylwetki, pozbywa się niepożądanej tkanki tłuszczowej. Bardzo popularna jest endermologia we Wrocławiu oraz innych miastach w Polsce. Masaż podciśnieniowy oddziałuje na tkankę łączną, może być wykonywany na twarzy oraz całym ciele. Uaktywnia metabolizm tkanki tłuszczowej, pobudza produkcję włókien kolagenowych. Przyczynia się do odchudzenia sylwetki, likwiduje cellulit, poprawia kontur twarzy. Sprawdza się w przypadku osób, u których dieta oraz regularna aktywność fizyczna nie przyniosły oczekiwanych efektów. Zabieg ten jest bardzo popularny wśród kobiet, które zmagają się z cellulitem. Tkanka składająca się z nienaturalnej rozrośniętych komórek tłuszczowych nie wygląda estetycznie, powoduje tworzenie się fałd tłuszczowych. Dzięki endermologii można skutecznie pozbyć się tego problemu, pobudzić krążenie, usunąć toksyny i tłuszcz z organizmu. Zabieg ten jest często wykonywany także w celu w redukcji zmarszczek, przywraca skórze sprężystość i elastyczność.

Wykonywany jest wówczas na twarzy, szyi i dekolcie. Endermologia jest także zabiegiem wyszczuplającym, dzięki któremu można cieszyć się gładką oraz szczupłą sylwetką. Nie wywołuje skutków ubocznych, nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji. Ten rodzaj masażu korzystnie wpływa zarówno na skórę i mięśnie, jak i samopoczucie pacjentów.