Idealna przyczepka dla psa

Właściciele psów muszą je wyprowadzać na spacer przynajmniej kilka razy dziennie, gdyż muszą one załatwić swoje potrzeby fizjologiczne, ale też się wyszaleć. Niektórzy właściciele decydują się nawet na zabranie ze sobą psa na rower. 

Ile kosztuje przyczepka dla pieska? 

przyczepka dla psaJeszcze kilka dekad temu, ludzie dziwnie patrzyli na właścicieli psów, którzy przewozili je w samochodach, a dziś jest to zupełnie normalne zjawisko. Jednakże to nie wszystko, gdyż właściciele coraz częściej chcą aktywnie spędzać czas ze swoim pupilem, zabierając go ze sobą na rower. W przypadku dużych psów, może to być świetny trening, jednakże małe pieski mogą sobie nie poradzić z odległością. Dlatego też powstała specjalna przyczepka dla psa, która pomieści zwierzę nawet do dwudziestu kilogramów. Jest to to idealne rozwiązanie, jeżeli chcemy jechać na długą wycieczkę lub trasa będzie przebiegać przez miasto czy blisko ulicy. W takiej przyczepce, pies jest doskonale zabezpieczony, ponieważ jest ona zamykana na zamek, z możliwością otworzenie wywietrzników, przez które do środka wpada świeże powietrze. Jeżeli chodzi o wygląd przyczepki, to wygląda ona jak mała kopie tej, którą stosuje wiele ludzi do przewozu dzieci. Jest na pewno bardzo wygodna, gdyż ma zamontowane amortyzatory, duże pompowane koła, przestronne wnętrze i duże okna, dzięki którym piesek może sobie oglądać, co się dziele dookoła niego. Jeżeli chodzi o cenę, to najtańsze modele przyczepek dla psów, kupimy już za niecałe trzysta pięćdziesiąt złotych.

Na rynku obecnie działa kilku producentów takich przyczepek i maja w swojej ofercie po kilka modeli. Mogą się różnić kształtem, udźwigiem czy rodzajem konstrukcji, jednakże zawsze są lekkie i mają hak pasujący do każdego roweru, bez względu na markę.