Jak wynająć namioty na uroczystości?

W tym roku obchodzimy z mężem dwudziesta rocznicę ślubu. Tyle lat razem, to nie do pomyślenia wśród wielu znanych mi młodych ludzi. To będzie wyjątkowy dzień, ponieważ jak to mówią, zamierzamy upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Wszystko sprowadza się do tego, że w ten sam dzień moja wnuczka będzie miała chrzest. Dlatego cieszymy się podwójnie. To będzie nasze wspólne święto. Jesteśmy bardzo podekscytowani, bo pierwszy raz zdecydowaliśmy się na nowatorskie podejście do tematu. Zdaję sobie sprawę, że dla rodziny może to być szokiem.

Wynajęcie namiotów na uroczystość

wynajem namiotów na uroczystościZrezygnowaliśmy z organizacji naszego jubileuszu i chrztu w restauracji. Chcieliśmy uczcić tę wyjątkową dla nas chwilę czymś bardziej nowoczesnym. W końcu czasy się zmieniły i my także. To co kiedyś było fanaberią nie do pomyślenia, dziś staje się normą. Musimy to zaakceptować, a nie koncentrować się na odległej przyszłości. Domyślam się moje kuzynki dostaną ataku apopleksji na wieść, że nasze przyjęcie odbędzie się w wynajętym namiocie. W ich światopoglądzie na takie ekscesy nie ma miejsca. Już widzę ich miny! Po kilku dniach wyszukiwania ogłoszeń o treści: „wynajem namiotów na uroczystości” wreszcie udało się poszukać sensowną ofertę. Przyznam, że namiot prezentował się imponująco. Posiadał solidną i bezpieczną konstrukcję. Dodatkowo był ogrzewany, co także zaważyło na naszej decyzji. Ze względu na obecność małej wnuczki było to dla nas cenne udogodnienie. Zapoznano nas z ofertą i cennikiem. Po krótkiej naradzie, zdecydowaliśmy się na wynajem. A ludzie niech mówią co chcą. Kto by się tym przejmował…

Jestem bardzo zadowolona z podjętej decyzji. Przecież nie zawsze musi być tak samo. Mała zmiana i życie od razu nabiera barw. W ten sposób faktycznie upiekliśmy dwie pieczenie na jednym ogniu – chrzest i jubileusz odbyły się pod wspólnym dachem.