Kiedy warto kupić personalizowane ręczniki?

Jest wiele okazji ku temu, aby wręczyć rodzinie lub przyjaciołom personalizowany przedmiot ze specjalną dedykacją. Artykuły łazienkowe są doskonałym pomysłem na obdarowanie danej osoby unikatowym prezentem, jakiego nie będzie miał nikt inny. Obecnie jest tak duży wybór różnych przedmiotów, że da się je dopasować pod wszelkie preferencje. Dodatkowo, warto też zamówić hafty lub nadruki, które wyróżnią daną rzecz na tle innych.

Ręczniki z oryginalną aplikacją

personalizowane ręczniki z nadrukiemJeśli poszukujemy uniwersalnego prezentu, który znajdzie praktyczne zastosowanie w kuchni lub łazience, to warto postawić na popularnego akcesoria łazienkowe. Aby jednak nadać im indywidualnego i oryginalnego charakteru, dobrą opcją będzie zamówienie specjalnej aplikacji, czyli nadruku lub haftu. Ze względu na to, na jaką okazję będzie przygotowany podarek, warto dopasować rodzaj aplikacji. Na walentynki, ślub, święta lub urodziny warto wybrać personalizowane ręczniki z nadrukiem, który będzie przypominał o danej okoliczności po latach. Istnieje możliwość zamówienia także ręczników dla par lub  zestawów ze szlafrokami. Na przedmiocie może się znaleźć dowolny napis, imiona pary młodej, tekst podziękowań dla rodziców lub metryczka z okazji chrztu dla dziecka. Tego typu ręczniki to też doskonały patent na gadżet reklamowy dla firm! Logo przedsiębiorcy lub jego dane umieszczone na ręczniku poszerzą zasięg reklamy danych usług. Istnieje wiele wariantów kolorystycznych i rozmiarowych ręczników w zamówieniu podstawowym. Wykonane są z solidnego materiału frotte, który jest przyjemny dla skóry.

Na stronie należy także dobrać odpowiednią czcionkę, wpisać tekst i określić lokalizację, w której ma zostać naszyta lub nadrukowana aplikacja. Teksty naszywane są techniką maszynową w formie ozdobnych haftów. Są one trwałe i odporne nawet na wysokie temperatury prania. Dzięki temu personalizowany przedmiot posłuży jako pamiątka na długi czas bez śladów zniszczeń.