Kilka słów o taśmie butylowej i mojej pracy

U mojego syna w szkole zorganizowali spotkanie rodziców. Na zebraniu dowiedziałem się, że chętni rodzice mają przyjść do szkoły i opowiedzieć o swojej pracy. Spodobała mi się ta inicjatywa i zgłosiłem się na ochotnika.

Do czego służy taśma butylowa?

taśma butylowaDzieciaki dowiedzą się jak wygląda praca w różnych zawodach i dzięki temu na pewno będzie dużo łatwiej im podjąć decyzję przy wyborze właściwej szkoły. Mój syn na razie nie wie czym chce się zajmować, ale wiem, że z czasem na pewno znajdzie dla siebie coś bardzo interesującego. Spotkanie w klasie miało odbyć się w piątek. Miałem ten dzień wolny i pasowało mi to. Uznałem, że zabiorę ze sobą kilka produktów. Przyda się taśma butylowa, żeby dzieciaki dowiedziały się jak wygląda i przede wszystkim w jakim celu taka wytrzymała taśma butylowa jest wykorzystywana. Zabiorę też jakieś dwa rollupy na pokaz i przygotowałem sobie wykład, który był skierowany do tak młodej publiki. W ostatniej chwili wpadłem na genialny pomysł! Zabiorę dla dzieciaków naklejki samoprzylepne, które drukuję i każdy dostanie dla siebie takie naklejki samoprzylepne. Na pewno dzieciaki się ucieszą. Żona również podpowiedziała mi, żebym z dzieciakami wykonał wycinanie liter z folii, bo dzieciaki lubią takie rzeczy i na pewno to ich bardzo zainteresuje. W czwartek po obiedzie miałem wszystko gotowe i w piątek z samego rana ruszyłem do szkoły. Zajęcia były bardzo ciekawe i dzieciaki zainteresowała również taśma butylowa i zadawały dużo pytań.

Rollupy również wzbudziły zainteresowanie i dzieciaki podchodziły do nich i je uważnie oglądały. Oczywiście największą furorę zrobiły naklejki samoprzylepne i tak jak mówiła żona, wycinanie liter z folii było genialnym pomysłem. Byłem bardzo zadowolony ze swojej prezentacji i widziałem, że mój syn jest bardzo dumny.