Klienci byli zainteresowani naszymi oknami

Dzisiaj dostała wiadomość od szefa, że zostałam wybrana razem z koleżanką do reprezentowania naszej firmy na targach, które odbędą się za dwa tygodnie w Warszawie. Było to dla mnie spore wyróżnienie. Bardzo ucieszyłam się, że zostałam wybrana. Dzięki temu miałam szansę na awans. Nasza firma jest bardzo znana w kraju.

Okna PCV są najlepszej jakości

okna pcv żurominZajmujemy się produkcją i sprzedażą bardzo dobrych okien. Nasze okna PCV Żuromin są doceniane przez klientów dzięki temu, że spełniają wszystkie wymagania i normy. Okna są tworzone z najlepszych materiałów. Firma zatrudnia najlepszych pracowników, którzy mają często szkolenia i wiedzą jak należy wykonywać je żeby były najlepsze na rynku. Współpracujemy z dobrymi dostawcami. Mamy wynegocjowane dobre stawki na materiały i dzięki temu wyprodukowane przez nas okna możemy sprzedawać w przystępnych cenach. Firma zainwestowała w reklamę i katalogi. Zabierzemy je ze sobą na targi. Na targach będą także okna, które chętni klienci będą mogli sobie obejrzeć na miejscu, nasza firma produkuje okna PCV Żuromin w różnych wymiarach. Każdy klient znajdzie u nas coś odpowiedniego dla siebie. Ramy naszych okien mogą mieć różne też kolory. Zazwyczaj w standardzie sprzedajemy białe ale jeśli jest potrzeba dopasujemy okna do potrzeb klienta. Na targach w Warszawie w naszym stanowisko było sporo zainteresowanych klientów. Mieliśmy przygotowane katalogi i bonusy, które rozdawaliśmy zainteresowanym osobom.

Bardzo spodobały mi się te targi. Lubię jak coś się dzieje. W firmie produkującej okna pracuję już kilka lat i mam spore doświadczenie w branży. Wiem na co klienci zwracają uwagę i mam pewność, że nasze okna PCV są bardzo dobrej jakości. Dzięki temu łatwiej mi je reklamować i zachęcać klientów do zakupu.