Klientka szuka koszmetyków firmy lillamai

Do mojej drogerii przychodzą różne klientki, ponieważ mam różne kosmetyki. Występują u mnie prawie wszystkie marki i każdy klient znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Ostatnia klientka jednak zaskoczyła, ponieważ nie miałam tego, czego szukała.

Postanowiłam zainteresować się kosmetykami lillamai i je zamówiłam

kosmetyki firmy lillamaiOtóż ową klientkę interesowały tylko kosmetyki firmy lillamai i takich poszukiwała. Nie znałam tej marki i przyznam, że poczułam się nieco zawstydzona. Szczycę się ogromną wiedzą, której jak się okazuje nie mam. Bardzo sprawnie jednak wybrnęłam z tej sytuacji i powiedziałam klientce, żeby zajrzała do mnie w przyszłym tygodniu to na pewno kosmetyki firmy lillamai będą dostępne. Ucieszyła się i powiedziała, że na pewno do mnie wróci. Od razu zaczęłam szukać gdzie mogę zamówić kosmetyki firmy lillamai, ponieważ to była dla mnie sprawa priorytetowa. Na pewno jak klientka do mnie wróci to będę miała dostępne te produkty. Mój dostawca, z którym zawsze się kontaktuje potwierdził mi, że od jakiegoś czasu posiadają w swojej ofercie kosmetyki firmy lillamai i mają wszystkie produkty, które występują na rynku. Zamówiłam więc wszystko. Klientka nie sprecyzowała co dokładnie ją interesuje i chciałam mieć pewność, że na pewno kupi u mnie to co chce. Poprosiłam również dostawcę, żeby zawsze informował mnie o nowościach, ponieważ będę chciała na pewno je wprowadzać do swojego sklepu. Dostawa była w piątek i cieszyłam się, że jestem gotowa na kolejną wizytę tej klientki. Miałam wszystkie kosmetyki.

Klientka to już w poniedziałek do mnie przyszła. Ucieszyła się jak ją poinformowałam, że sprowadziłam dla niej kosmetyki i kupiła ich bardzo dużo. Zadeklarowała, że już zawsze będzie robiła zakupy w mojej drogerii, ponieważ jest tanio.