kocyk minky

Kocyki minky prezentem na chrzest

Niedawno zostałam poproszona o to bym została matką chrzestną dla dziecka kuzynki. Bardzo się ucieszyłam z tego powodu bo jest to na pewno pewnego rodzaju wyróżnienie.

Co kupić ? Może pościel do łóżeczka dla niemowlaka ?

kocyk minkyZostało mi jednak bardzo mało czasu by kupić coś odpowiedniego dla dziecka. Długo myślałam nad tym jaki prezent będzie najbardziej odpowiedni. Jeszcze zanim kuzynka poprosiła mnie o to bym została chrzestną to opowiadała mi o tym, że będą musieli kupić fotelik taki już większy do samochodu a to jest dość duży koszt i krzesełko do karmienia. Stwierdziłam więc, że dam na dziecku po prostu pieniądze a rodzice będą już sami wiedzieli co z nimi zrobić. Jednak chciałam mimo to kupić oś jeszcze. Przecież nie mogłam iść na chrzciny tylko z kopertą. Stwierdziłam, że kupię dla dziecka pościel do łóżeczka dla niemowląt bo taka pościel zawsze się przyda nawet jeśli już mają kilka par na zmianę. Pani w sklepie powiedziała mi, żebym zwracała uwagę na to jaki jest producent pościeli dziecięcej bo to jest istotne. Taki producent pościeli dla niemowląt powinien być znany. Oczywiście cena za taką pościel dla dzieci nie jest niska jednak chciałam żeby prezent był ładny. Wybrałam bardzo ładną pościel. Miałam nadzieję, że wszystkim przypadnie do gustu i będzie przyjazna dla skóry dziecka o czym zapewniała mnie sprzedawczyni. Postanowiłam zaszaleć i do tej pościeli dokupić coś jeszcze. Zobaczyłam, że są kocyki minky w kolorach takich jakie występują na pościeli, którą wybrałam. Postanowiłam więc kupić jeszcze te kocyki. Takie kocyki chyba zawsze się sprawdzają. Wszystko bardzo ładnie zapakowałam. Do ego kupiłam bukiet bardzo ładnych kwiatów.

Wydaje mi się, że rzeczywiście się postarałam jeśli chodzi o ten prezent. Naprawdę wszystko to co kupiłam samej mi się podobało. Może kiedyś też kupię coś takiego dla swojego dziecka.

Więcej o kocykach, pościelach na http://www.sklep-emka.pl