fotografia biznesowa

Konkurs na najlepszą fotografię biznesową

Nazywam się Mateusz. Pracuje w dużej firmie handlowej w Warszawie. Jestem konsultantem i w sumie to lubię swoją pracę. Ostatnio mamy zamieszanie w pracy ponieważ firma postanowiła się pokazać na rynku ruszyła kampania reklamowa.

Fotografia biznesowa powinna być poważna

fotografia biznesowaZatrudnili jakieś studio fotograficzne, które miało zająć się wszystkim, czego samodzielnie szef nie był w stanie zrobić sam. Nasz szef lubi samodzielnie realizować różne projekty. Potrzebna była do reklamy fotografia biznesowa, więc w pracy zrobili konkurs, w którym mógł wziąć udział każdy z nas. Nagrodą była fotografia biznesowa, na której umoszczony będzie wizerunek zwycięzcy. Na początku nawet nie chciałem brać w tym udziału, ale namówił się Tomek, ponieważ powiedział, że jestem bardzo fotogeniczny i się nadaję. Tomka ulubionym zajęciem w czasie wolnym jest fotografia artystyczna, dlatego uznałem, że spróbuje, bo skoro on tak mówi, to na pewno mam szanse. Już sobie wyobraziłem, że w całej Warszawie wiszą moje zdjęcia! Było bardzo dużo zainteresowanych osób i zdjęcia próbne trwały kilka dni, żeby nie naruszać obowiązków w pracy, to wszyscy byli zapraszani według działów. Kiedy przyszła moja kolej to byłem trochę zestresowany, pomyślałem, że taka fotografia biznesowa, to poważna sprawa i muszę się postarać, żeby nie zrobić jakiejś nieodpowiedniej miny.

 

Ok. Jakoś poszło. Chyba będzie ok. Zastanawiam się czy mam szanse wygrać. W sumie w pracy jest mnóstwo osób, które spełniają warunki. No nic, zostaje czekać, nie wiemy jeszcze kiedy ogłoszą zwycięzcę.

Fotografa, który robił nam zdjęcia biznesowe można znaleźć na stronie http://monikaolszewska.com