Kupno stojaka na buty na korytarz

Remont nowo zakupionego mieszkania wiązał się z remontem. Myślałem, że będzie to najtrudniejsze zadanie, ale jednak myliłem się. Prace wykończeniowe, kupno mebli i innych potrzebnych rzeczy także nie należały do prostych.

Zakup praktycznego stojaka na buty

praktyczny stojak na butyPonad dwutygodniowy remont dał mi się we znaki, ponieważ musiałem w niego włożyć wiele wysiłku. Cieszyłem się gdy ten etap doczekał się końca. Nie był to jednak koniec prac, ponieważ czekałem jeszcze na zamówione meble do pokoju oraz kuchni. Największy problem z umeblowaniem miałem w niewielkim przedpokoju, ponieważ stał on zupełnie pusty i nie miałem koncepcji jak go zagospodarować. Musiałem jednak nad tym pomyśleć i pierwszym co wydawało mi się konieczne był praktyczny stojak na buty. Pomimo niewielkich rozmiarów tego pomieszczenia chciałem coś funkcjonalnego, na czym mógłbym zostawiać obuwie, także w przypadku przybycia gości. Zacząłem szukać takowej, zarówno w sklepach meblowych, jak i w internecie. Musiałem przyznać, że wybór był naprawdę duży i ciężko mi się było zdecydować na konkretny model. Poszedłem jednak tropem koloru ściany w przedpokoju i postanowiłem żeby stojak miał podobne odcienie, a także był praktyczny. Zdecydowałem się na teleskopowy statyw, ponieważ w każdej chwili mogłem go przedłużyć. Zakres rozkładania wahał się od kilkudziesięciu centymetrów do ponad metra co na pewno było praktyczne. Rozmiarowo również pasował do mojego niedużego korytarzu. Spodobał się wygląd tego stojaka, ponieważ był wykonany z chromowanej stali oraz drewna, którego kolor dobrze komponował się z farbą przedpokoju. Na pewno to też wpłynęło na mój wybór tego produktu.

Montaż takiego stojaka był bardzo prosty i nie wymagał wielkiego wysiłku. Korzystając z niego rzeczywiście muszę rzec, że okazał się praktyczny. Kupiłem go już po dostarczeniu mebli pokojowych i kuchennych, dlatego można powiedzieć, że jest w chwili obecnej moim ostatnim elementem wykończenia mieszkania.