Ledy: doskonale oświetlona ulica i oszczędność prądu

Mam oryginalnego szefa. Jest wyjątkowo bogaty, bardzo szczegółowy i ufający ludziom. Nie zauważyłam nigdy by kombinował coś na boku lub próbował łamać prawo. Dlatego dla niego pracuję. Jednak ma swoje dziwactwa. Ostatnio kazał mi szukać odpowiednich lamp do dojazdu na swoją posesję.

Ciekawe zastosowanie ledowych opraw ulicznych

doskonałe oprawy uliczne ledPrzeciętny człowiek raczej nie ma własnych latarni. Mój szef ma. Uliczka, która do niego prowadzi ma kilometr długości i przy okazji remontu szef chciał zmienić oświetlenie na ledowe. Zastanawiałam się przez chwilę czy jestem odpowiednią osobą do szukania, ale wiedziałam też, że szef mi ufa i wie, że znajdę zawsze towar za cenę adekwatną do jakości. Wpisałam zatem w Internecie hasło w rodzaju doskonałe oprawy uliczne led i licząc na siebie przeglądałam wyniki. Absolutnie nic nie mówiły mi informacje o mocy żarówki czy napięciu zasilania, ale doskonale zrozumiałam „zwrot z inwestycji” czy „oszczędność roczna”. Doskonale też wiedziałam, że o takie coś chodzi mojemu szefowi. Znalazłam zatem firmę, i umówiłam się na rozmowę z przedstawicielem. Najważniejsze było bym znalazła firmę, która sprzedaje ledowe oświetlenie uliczne, a dalej mógł już rozmawiać ktoś inny. Szef mógł wybrać wymiar, jasność czy długość gwarancji. Parametry oświetlenia były istotne dla niego. Dla mnie miało być istotne czy firma, która to oświetlenie sprzedaje jest uczciwa, rzetelna i sprawdzona. Wynalazłam też informację, że LED jest w stu procentach biodegradowalny – a to też jest istotne.

Przeciętny człowiek raczej nie będzie w postawiony w takiej sytuacji. Dużo ludzi zazdrości bogatym, część im złorzeczy. Ale gdy człowiek może sobie pozwolić na prawie wszystko, bo ciężko i uczciwie od zawsze pracował, to można mu tylko pogratulować.