Małe kocyki do wózka i nosidełka

Minky to jedna z bardziej rozpoznawalnych marek jeśli chodzi o produkty pościelowe dla dzieci. Wszystkie pościele, poduszki i koce wykonane są z najwyższej jakości materiałów bezpiecznych dla skóry niemowląt.

Ocieplane kolorowe kocyki Minky

kocyk minky ocieplany do wózkaOprócz funkcjonalności, produkty Minky wykazują się też niezwykłą estetyką. Pościele, poduszki, kocyki, beciki niemowlęce i wszystkie inne produkty mają piękne kolory i wzory. Dzięki temu każdy rodzic może znaleźć coś dla siebie i dla swojego dziecka. Co ważne, większość produktów tworzona jest w przepięknych, delikatnych pastelowych kolorach, które idealnie pasują zarówno do dziewczynek jak i chłopców. Istnieje możliwość wyboru własnego wzoru lub koloru, a oprócz tego materiału z jakiego zostanie wykonana dana rzecz. Największą popularnością cieszy się kocyk Minky ocieplany do wózka, które idealnie sprawdza się zimową porą. Konkretne modele kocyków dopasowane są do wieku i wzrostu dziecka. Dlatego kocyki do wózków są odpowiednio mniejsze. Dzięki temu rodzicom o wiele łatwiej opatulić dziecko podczas zimowego spaceru. Za duży koc trudno jest umieścić w wózku lub nosidełku, a nadwyżka materiału znacznie utrudnia to zadanie. Chociaż problem wydaje się błahy, to jednak wiele rodziców ułatwia sobie życie w ten sposób. Skoro powstają produkty dopasowane do potrzeb dzieci to dlaczego z nich nie korzystać? Większe kocyki sprawdzą się w domowych warunkach, u starszych dzieci. Nadają się do opatulania dziecka podczas snu lub po kąpieli.

Oprócz tego wszystkie produkty pościelowe tworzone są z myślą zarówno o dziewczynkach jak i o chłopcach. Można przebierać w nieskończonej ilości kolorów, wzorów i motywów. Największą popularnością cieszą się te propozycje które utrzymane są w kolorystyce i wzornictwie uniwersalnym.