Meble sklepowe spodobały się klientom

Moja mama chciała sprzedaż swój sklep. Stwierdziła, że już nie ma siły żeby go prowadzić. Chciała więcej czasu poświęcić sobie i swoim marzeniom. Zupełnie ją rozumiałam. Sklep z ubraniami w naszej rodzinie był od wielu lat. Mama miała sporo klientek. Zamawiała dobre jakościowo towary od sprawdzonych producentów.

Meble zrobione przez stolarza były idealne

solidne meble sklepowe na zamówienieCzęsto mamie pomagałam ale od kiedy pojawiły się u mnie dzieci to miałam dla niej mniej czasu. Porozmawiałam z mężem i zadecydowaliśmy, ze odkupimy od mamy sklep. Dzieciaki już chodzą do przedszkola a ja i tak miałam rozejrzeć się za jakąś pracą. Stwierdziłam, że ja mogłabym przejąć prowadzenie sklepu. Od zawsze mi się to podobało tym bardziej nie wyobrażam sobie, żeby sprzedać sklep, który był w naszej rodzinie od tylu lat. Mama zgodziła się i zaproponowała nam bardzo dobre warunki sprzedaży. Zainwestowaliśmy z mężem w remont. Kupiliśmy solidne meble sklepowe na zamówienie u stolarza, który był znajomym męża. Michał dokładnie wymierzył sklep i zaproponował nam fajne, funkcjonalne i nowoczesne mebelki. Zależało mi żeby sklep był przestronny i wyglądał elegancko. Miałam sporo sprawdzonych dostawców dzięki mamie ale szukałam też nowych. Chciałam trochę wprowadzić nowości do naszego sklepu żeby przyciągnąć nowych klientów. Wystrój po remoncie był fajny. Podobał mi się a także klienci mówili, że teraz sklep wygląda lepiej. Cieszyło mnie to i robiłam wszystko żeby sklep dobrze funkcjonował.

Rodzina wspierała mnie w prowadzeniu biznesu a mama kibicowała.  Stolarz dobrze wykonał swoją pracę i nie wziął dużo za zrobione meble. Dobrze mieć takich znajomych, którzy pomogą w potrzebie. Wielu osobom przekazywałam numer do stolarza bo prosili mnie o to. Dzięki solidnej pracy zrobił sobie dobrą reklamę.