Moje ulubione świece zapachowe

 

Jestem osobą bardzo wrażliwą na zapachy, zarówno te, które są dla mnie przyjemne, jak i oczywiście te mniej przyjemne. Dlatego też bardzo lubię kupować świece zapachowe. Są to niepozorne przedmioty, który w dużym stopniu potrafią wpłynąć na chociażby mój nastrój. W domu mam naprawdę sporą kolekcję zapachów i z każdym z tych zapachów mam związane konkretne wspomnienia.

Uwielbiam zapachy świec Yankee Candle

yankee candle świeceW domu mam świece różnych producentów, ale zdecydowanie najbardziej lubię świece zapachowe oraz woski z firmy Yankee Candle. Lubię produkty tej firmy, ponieważ mają naprawdę interesujące zapachy i często wypuszczają na rynek nowe świece, dzięki czemu ciągle mogę próbować czegoś nowego. Uważam, że Yankee Candle świece mają w sobie po prostu to coś. Ostatnim moim odkryciem jeżeli chodzi o świece tej firmy jest świeczka o zapachu „pink dragon fruit”. Jak tylko odpaliłam tę świecę po raz pierwszy to od razu wiedziałam, że stanie się on jednym z moich ulubionych zapachów. Jest on dość orzeźwiający, a więc idealnie sprawdza się np. w salonie, ale z drugiej strony ten zapach mnie uspokaja. Muszę wspomnieć o tym, że świece z tej firmy lubię oczywiście głownie za zapachy, ale również za to, że są to świece, które długo się palą, a więc kupowanie ich jest po prostu bardzo opłacalne. Świeca zawsze wypala się do końca i jest bardzo intensywna przez cały czas, co również jest ważną cechą.

Myślę, że każdy kto używa w domu świec zapachowych wie jak przyjemne jest to uczucie kiedy po ciężkim dniu można zrelaksować się przy ulubionej świeczce. Ja naprawdę lubię takie wieczory i nie wyobrażam sobie nie mieć w domu zapasu swojej ulubionej świecy. Lubię próbować nowych zapachów świec, ale mam też takie świeczki, które są tak bliskie mojemu sercu, że nigdy mi się nie znudzą.