Musiałem zrobić instalację odgromową w domu

Niedawno odziedziczyłem po dziadkach mały domek na wsi. Zawsze marzyłem o tym, żeby zamieszkać w takiej spokojnej okolicy, dlatego postanowiłem wyremontować nieruchomość i się do niej przeprowadzić. Dom był w dosyć kiepskim stanie. W pierwszej kolejności postanowiłem zadbać o to co najważniejsze, czyli zamontować instalację odgromową.

Montaż instalacji odgromowej w Krakowie

instalacje odgromowe krakówNa ten moment dom nie był w ogóle chroniony w przypadku burzy i uderzenia pioruna. Nie zwlekając zacząłem poszukiwania kogoś, kto wykonuje profesjonalne instalacje odgromowe Kraków to na szczęście bardzo duże miasto, dlatego bez przeszkód znalazłem firmę, która posiadała takie usługi w swojej ofercie. Udałem się do biura tej firmy, aby zapytać o wycenę i czas realizacji takiego przedsięwzięcia. Szybko przekonałem się, że to bardzo dobra, rzetelna firma. Przede wszystkim oferowali oni nowoczesne instalacje odgromowe wysokiej jakości. Innowacyjne rozwiązania które proponowali były w pełni dostosowane do potrzeb nieruchomości takiej jak moja. W dodatku mimo użycia nowoczesnych elementów montażowych (między innymi aluminiowych drutów i miedzianych prętów), cena całej instalacji była naprawdę niska. Do skorzystania z usług tej firmy przekonały mnie również szybkie terminy realizacji. Projekt instalacji odgromowej mógł zostać wykonany „od ręki”, natomiast jej montaż w ciągu kilku następnych dni.

Od razu podpisałem z nimi umowę i wpłaciłem zaliczkę. Już kilka dni później, zgodnie z tym jak rozmawialiśmy rozpoczął się montaż instalacji na dachu mojego nowego domu. Byłem bardzo zadowolony, że udało mi się znaleźć firmę, która zajmuje się takim przedsięwzięciem od początku do końca. Najpierw wykonali projekt instalacji, następnie dobrali odpowiednie elementy montażowe najlepszych firm, a następnie dokonali montażu.