Najlepszy Kross Hexagon 5.0

 

Rowery górskie są zdecydowanie najbardziej uniwersalne. Sprawdzają się zarówno w jeździe terenowej, jak i w mieście. Seria Hexagon to zdecydowanie flagowa produkcja firmy Kross. Nie tylko doskonale wygląda, ale równie dobrze się sprzedaje. 

Uniwersalny Hexagon 5.0 od Krossa

kross hexagon 5.0Lekka, aluminiowa rama, to w rowerach tej firmy absolutny standard, dlatego też nie ma sensu się nad tym dłużej rozwodzić, bowiem ten model ma dużo więcej zalet. Hexagon 5.0 to przede wszystkim stabilne, szerokie dwudziesto dziewięcio calowe koła, z oponami o specjalnie profilowanym bieżniku. Pozwalają one na znacznie bardziej płynne skręty i lepszą przyczepność, nawet na mokrej nawierzchni. Dwadzieścia cztery biegi zadbają natomiast o dużo łatwiejsze pokonywanie wzniesień i nierówności terenowych. Trzeba też powiedzieć o hydraulicznych hamulcach tarczowych, które zdecydowanie wpływają na poprawę naszego bezpieczeństwa. Zapewniają nam bowiem mocne hamowanie niezależnie od panujących na drodze warunków. Kross Hexagon 5.0 to jeden z najlepiej sprzedających się modeli, nie tylko ze względu na swoją jakość, ale równie ważna jest ich relatywnie niska cena. „Piątka” to koszt niecałych dwóch tysięcy złotych, a w ofercie wyprzedażowej, zapewne uda się nam kupić go taniej. Kross Hexagon 5.0 to oferta dla wszystkich, którzy lubią szybką i komfortową jazdę, zarówno na otwartej przestrzeni, jak i po miejskiej dżungli. Sklep internetowy Kross oferuje też wiele akcesoriów, jakie możemy dokupić do tego modelu.

Jeśli szukamy dobrego roweru górskiego, dobrze wyposażonego i stylowo wykonanego, Hexagon 5.0 to idealna propozycja. Warto dodać, ze producent udziela na niego aż pięcioletniej gwarancji, co zdecydowanie podnosi jego rangę w oczach nawet bardzo wymagających klientów.