Najlepszy sposób depilacji

Odrastające włoski na ciele to prawdziwa zmora każdej z nas. Sama niestety dosyć często muszę się golić zważywszy na to, że moje włoski są grube i naprawdę bardzo szybko rosną. W końcu jednak mając dosyć męczenia się z ciągłymi podrażnieniami postanowiłam skorzystać z alternatywy, czyli depilacji laserem.

Idealnie gładka skóra

depilacja laserem krakówJestem posiadaczką ciemnych i grubych włosów niestety nie tylko na głowie toteż muszę się częściej golić niż chociażby moje przyjaciółki. Dla przykładu nawet jeśli ogolę rano nogi, to wieczorem już są one całe w czarnych kropkach, więc na drugi dzień musiałabym znowu powtarzać cały proces chcąc utrzymać gładkość na nogach, a jednak jest to niewykonalne, jeśli z kolei nie chcę nabyć podrażnień, skaleczeń i zaczerwienionej skóry. Próbowałam eksperymentować z innymi metodami, ale zarówno wosk, jak i kremy do golenia nie przekonały mnie do siebie. Zrobiła to dopiero depilacja laserem Kraków posiada kliniki w których pracuje się na najnowszym sprzęcie, więc to tam postanowiłam umówić się na zabiegi. Mam bardzo wrażliwą skórę, a zatem zależało mi na tym, aby odczuwać jak najmniejszy dyskomfort podczas zabiegu, ale na szczęście chłodzenie okazało się tak dobrym „znieczulaczem”, że nie odczuwałam praktycznie żadnego bólu. Co więcej pierwsza seria zabiegów przebiegła bardzo szybko i sprawnie, właśnie za sprawą nowoczesnego sprzętu z wymiennymi głowicami, które można było dopasować względem depilowanej partii ciała.

Dziś jestem sobie bardzo wdzięczna za pomysł poddania się depilacji laserowej. Choć po jakimś czasie oczywiście przyzwyczaiłam się do tego, że nie muszę już golić nóg, tak na początku za każdym razem gdy odruchowo łapałam za maszynkę doświadczałam naprawdę ogromnej ulgi. Postanowiłam, że poddam laserowej depilacji również inne miejsca na ciele, aby nie musieć już więcej męczyć się z ich goleniem.