Nowe meble kuchenne

 

Remont kuchni był dla mnie bardzo ważną sprawą, bo czekałam na niego bardzo dużo. Dlatego, że moja kuchnia wcześniej wyglądała dość staromodnie i nudno to bardzo chciałam żeby moja nowa kuchnia była o wiele bardziej nowoczesna i wyglądała modnie. A więc zupełnie inaczej niż przedtem.

Nowoczesnych mebli kuchennych szukałam w wielu miejscach

lubin - meble kuchenne w stylu nowoczesnymStwierdziłam, że poszukam jakiś fajnych mebli w moim mieście, ponieważ wtedy ich dostawa do domu nie będzie tak problematyczna i przede wszystkim kosztowana. Na początku myślałam by pojechać do Łodzi do znanej sieciówki z meblami ze Szwecji, jednakże byłoby z tym za dużo problemów, więc ostatecznie nie zdecydowałam się na to. Mimo, że w sklepie tym mają naprawdę piękne meble. Na szczęście, jeżeli chodzi o moje ukochane miasto, w którym mieszkam czyli Lubin – meble kuchenne w stylu nowoczesnym są bardzo łatwo dostępne. Dlatego też miałam w czym wybierać i w poszukiwaniu mebli odwiedziłam naprawdę dużo sklepów. Duże sklepy meblowe, a także mniejsze sklepy sprzedające meble, które naprawdę mnie zaskoczyły bo ich asortyment był bardzo dobry, a sprzedawcy w nich pracujący byli bardzo profesjonalni i mili. To właśnie w jednym z takich małych sklepów znalazłam swoją nową kuchnię. Wybrałam meble w kolorze białym. Fronty mebli były bardzo błyszczące i nie miały uchwytów, przez co wyglądały one bardzo modnie i nowocześnie, tak jak chciałam.

Nową kuchnię mam już w swoim mieszkaniu kilka miesięcy i naprawdę mi się sprawdza. Meble są bardzo solidne i chociaż parę razy uderzyłam w szafkę czymś ciężkim to w ogóle tego nie widać. Blat mebli również wygląda dobrze mimo, że nie dbam o niego jakoś bardzo mocno. Meble świetnie prezentują się w pomieszczeniu i ich jasny kolor pasuje do dość cienkich ścian.