Nowoczesne konsole dla fryzjerów

Każdy fryzjer, przyjmujący każdego dnia klientów do salonu, powinien zapewnić każdemu klientowi miejsce siedzące na czas świadczenia usługi. Salony fryzjerskie zaopatrzone są w odpowiednie ilości foteli dla klientów, w skład zaopatrzenia zakładów wchodzą także myjki i konsole fryzjerskie.

Konsole fryzjerskie wysokiej jakości

konsole fryzjerskie podświetlaneZastosowanie specjalnie przystosowanych artykułów wyposażenia salonu fryzjerskiego, umożliwia stworzenie w pełni komfortowych stanowisk. W skład wyposażenia każdego profesjonalnego salonu fryzjerskiego, wchodzą zarówno fotele dla klientów, jak również myjki i konsole dla fryzjerów. Konsole fryzjerskie podświetlane, wyposażone są w lustro oraz odpowiednie ilości szafek i półek, umożliwiających przechowywanie artykułów i narzędzi fryzjerskich. Właściciel salonu fryzjerskiego, może odpowiednio skonfigurować elementy wyposażenia wnętrza zakładu, poprzez złożenie zamówienia na produkcję artykułów. Po wykonaniu i akceptacji projektu, możliwe jest przystosowanie artykułów wyposażenia zgodnie z wytycznymi, w profesjonalnym zakładzie wytwórczym. Konsolety fryzjerskie, mogą zostać wyposażone w wyznaczone ilości szafek, uchwytów, półek, a także w myjkę do włosów. Wykonywane są z wysokojakościowych materiałów drewnianych, zapewniających stabilność konsoli. W trakcie produkcji, materiał drewniany z którego konsola zostaje wykonywana, pokrywany jest specjalną powłoką impregnacyjną.

Zapewnia to wysoki poziom odporności konsoli, przed oddziaływaniem takich czynników, jak kontakt z wilgocią oraz cieczą. Nowoczesne konsole dzięki temu, charakteryzują się trwałością oraz zachowują swoją funkcjonalność przez dziesiątki lat. Możliwe jest wykonanie konsoli według określonego stylu wykończeniowego. Wówczas zostanie zastosowany wskazany kształt i kolor konsoli.