Nowy sklep z używanymi narożnikami

Lubiłem oszczędzać i dzięki temu żyło mi się swobodnie. Mój brat mieszkał za granicą i miał dużo kasy, ale nigdy nie prosiłem go o pomoc. Chciałem być samodzielny i niezależny finansowo. Miałem pracę i własne mieszkanie, więc byłem szczęśliwym człowiekiem.

Kupienie rozkładanego narożnika w idealnym stanie

narożnik rozkładanyMusiałem kupić narożnik do salonu, bo ten stary już nie składał się i stał cały czas rozłożony. Miał ponad dwadzieścia lat, więc i tak długo mi służył. W salonie miałem mało miejsca i musiałem kupić sobie jakiś narożnik rozkładany i to szybko. Słyszałem, że w okolicy był jakiś nowy sklep, w którym były dostępne używane meble w dobrych cenach. Mój kolega już tam był i kupił sobie jakąś sofę, za którą zapłacił grosze i był zadowolony. Powiedział mi, że w sklepie widział dużo rozkładanych narożników i polecił mi, żebym tam pojechał, bo dość szybko asortyment się sprzedaje. Zaraz po pracy poszedłem do tego sklepu z używanymi meblami i od razu skierowałem się do działu z narożnikami. Znalazłem idealny dla siebie narożnik i wiedziałem, że muszę go kupić. Nie znalazłem nigdzie ceny, ale jak zobaczyłem, że był w idealnym stanie, to podejrzewałem, że sporo może kosztować. Narożnik wyglądał jakby nigdy nie był używany! Sprzedawcę poprosiłem o udzielenie informacji na temat ceny narożnika i cierpliwie czekałem na informację. Kiedy poznałem cenę, to ze zdumienia przetarłem oczy. Nie wierzyłem, że narożnik w doskonałym stanie mogę kupić w tak niskiej cenie. Miałem farta.

Załatwiłem sobie transport na własną rękę, bo sklep nie realizował dostaw. Poprosiłem o pomoc sąsiada, ponieważ dysponował on dużym samochodem dostawczym i bez problemu przewiózł dla mnie narożnik. Nawet pomógł mi go wstawić do salonu i byłem mu za to bardzo wdzięczny.