noże krążkowe

Noże krążkowe pomysłem na biznes

Od dłuższego czasu głowie się nad tym jest otworzyć własny biznes. Pierw myślałem o gastronomi, bo lubimy z żoną dobrze zjeść. Przeraziły mnie jednak wszystkie kwestie związane z sanepidem zasadami higieny pracy i wieloma innymi kwestiami.

Noże krążkowe – kto je kupuje?

noże krążkoweDodatkowo bliskie sąsiedztwo fast foodów i innych lokali gastronomicznych nieco mnie odstraszyło. Sklep z ubraniami też odpada. W naszym kraju pewnie duże szanse miałby monopolowy, ale ich już wzdłuż naszej ulicy jest tyle, że i to nie wydaje mi się dobrym pomysłem. Myślę, że może lepiej byłoby się zdecydować na coś bardziej specjalistycznego, dla węższego grona odbiorców. W tej chwili biorę pod uwagę sklep z częściami motoryzacyjnymi lub do specjalistycznych maszyn. Tutaj jednak trzeba mieć sprawdzonych dostawców. Dodatkowo odbiorcami części do maszyn są głównie zakłady produkcyjne, które potrzebują sprzęgła proszkowe lub noże krążkowe. Wówczas jednak musiałbym pomyśleć także o serwisie, gdyż nie każdy chce od razu kupić nową część. Niekiedy wystarczy naprawa, tym bardziej że takie części jak hamulec elektromagnetyczny czy anvil covers charakteryzują się dosyć wysokimi cenami. W przypadku takich awarii na szwank zostaje narażona jakość produktu, a kontrola nadruku i produktu staje się bardziej wzmożona. Przestoje zawsze są dla firm niekorzystne i oczekują one szybkiej usługi, więc musiałbym pomyśleć o wykwalifikowanej obsłudze. Im dłużej się nad tym zastanawiam, tym bardziej wydaje mi się, że lepszy byłby jednak sklep motoryzacyjny. Tutaj wystarczy te części sprowadzać i nimi handlować, co wydaje mi się znacznie mniej kłopotliwe.

Zresztą z tego co się dowiadywałem w Polsce anvil covers są niemalże niedostępne, więc możliwe, że zapotrzebowanie na nie także jest znikome, a to oznaczałoby całkowite niepowodzenie biznesu. Jeśli chodzi właśnie o przytoczone elementy drukarskie, polecam stronę www.emporia.pl.