Organizuję przeprowadzki klientom

Mój tata prowadzi firmę, która zajmuje się przeprowadzkami. Ma bardzo dobrą renomę na rynku. Wiele osób korzysta z jego usług. Ja staram się tacie pomagać jak tylko mam wolną chwilę. Praca przy przeprowadzkach jest bardzo męcząca. Tata zatrudnia bardzo dobrych pracowników i zapewnia im dobre warunki finansowe.

Będę prowadził firmę z tatą

przeprowadzki prywatne organizowane w poznaniuTata zaproponował mi współpracę. On powoli chciałby się wycofać z prowadzenia firmy ale nie chciałby jej przekazywać w nieodpowiednie ręce. Ja jestem jeszcze młody ale wiem, że firma zawsze była dla taty bardzo ważna. Starałem się mu pomagać w wielu kwestiach i sporo już wiem o działalności firmy. Postanowiłem się zaangażować jeszcze bardziej żeby jak najszybciej się wszystkiego dowiedzieć. Przeprowadzki prywatne organizowane w Poznaniu są bardzo chętnie wybierane przez klientów. Firma taty zapewnia dobre samochody, które są wynajmowane na godziny klientom. Klient może wynająć sam samochód bądź zatrudnić także osoby, które będą zapewniały przenoszenie mebli. Firma taty zapewnia najlepszych pracowników. Pracownicy są przeszkoleni. Wiedzą jak zabezpieczyć wszystkie sprzęty a także meble. Jeśli klientowi zależy na czasie do danej przeprowadzki może zostać oddelegowanych więcej pracowników. Wszystko zależy także od ilości mebli i sprzętów, które klient posiada. Dowiedziałem się także, że ważne jest także piętro z którego meble są odbierane i piętro w bloku gdzie mają zostać dostarczone. Starałem się zrobić wszystko żeby tata był ze mnie dumny.

Po roku nauki tata miał już do mnie pełne zaufanie i postanowił przekazać mi firmę. Sam się nią zajmuję od kilku miesięcy. Staram się tak samo jak tata dbać o pracowników. W dzisiejszych czasach należy doceniać pracowite osoby, które angażują się we wszystkie zlecenia.