Oryginalne zegarki jako pamiątka

Zegarek to ponadczasowy prezent. Kto w nas w życiu na uroczystą okoliczność nie dostał ów pamiątki? Pomimo upływu czasu zegarki jako odmierzacze nieskończonego czasu stanowią podarek utożsamiany z prezentem na „wieczność”. I tak też może być, jeśli tylko zdecydujemy się na solidny jakościowo zegarowy mechanizm.

Jaka propozycja zegarka?  

oryginalne zegarki casio - sklep internetowyDo dnia dzisiejszego mam jubileuszowy zegarek dziadka na 25 lecie pracy w kopalni. Nadal odmierza rzeczywisty czas i stanowi subiektywnie bezcenną pamiątkę rodzinną. Jego mechanizm jest nade solidny.  Szukając niedawno prezentu dla przyjaciółki – nawiązując do wspomnień o zegarku dziadka – zdecydowałam się zerknąć na oryginalne zegarki casio – sklep internetowy, gdzie znalazłam godny uwagi egzemplarz. Zegarek casio w stylu retro, z nowym ulepszonym wizerunkiem. Kto z nas nie pamięta elektronicznego zegarka casio na bransolecie, niejednokrotnie w zestawie z kalkulatorem i długopisem. Właśnie taki znalazłam…złoty i na dodatek wzbogacony o motyw kwiatowy na tarczy. Styl vintage zmiksowany z jakże modnym obecnie Boho stylem. Do tego piękne pudełko i prezent gotowy.  Jeśli chcemy pójść o krok dalej to casio vintage znajdziemy też internetowo w wersji zestawów – faktycznie z ów kultowym kalkulatorem i długopisem w ładnym opakowaniu z kolorowym retro wyściełaniem. Rewelacyjny pomysł dla świeżo upieczonego studenta.

Sklepy z zegarkami casio oferują bardzo duży wybór modeli. Wzornictwo naprawdę interesujące, dla każdej osobowości coś się znajdzie. Omówiony przeze mnie egzemplarz zauroczył mnie retro stylem, ale też tradycyjną funkcjonalnością zegarka: odmierzacz czasu, stoper, kalendarz i podświetlenie tarczy. Czasem warto wrócić to klasycznych wersji, tym bardziej, że wzornictwo i moda powraca.