Pięknie zaaranżowane mieszkanie

Wspólnie z małżonką jesteśmy po ślubie już dwa lata. Czekamy z utęsknieniem na narodziny naszego pierwszego dziecka. Między innymi z tego powodu postanowiliśmy kupić nasze pierwsze mieszkanie. Obydwoje jednak nie chcieliśmy się angażować w proces jego urządzania, dlatego też zdecydowaliśmy się na współpracę z krakowskim specjalistą od aranżacji wnętrz. Miało być to dla nas spore ułatwienie.

Krakowski fachowiec aranżujący wnętrza

kraków - aranżacja mieszkaniaMoment, w którym odebraliśmy klucze od naszego nowego mieszkania, był dla nas momentem absolutnie magicznym. Z pewnością zapamiętamy go do końca życia, ponieważ było to dla nas wielkie wydarzenie. Mieszkanie było w stanie deweloperskim, dlatego przed nami był cały proces urządzania i aranżowania mieszkania. Nie chcieliśmy brać tego ciężaru na swoje barki, tym bardziej zważywszy na fakt, że spodziewaliśmy się dziecka. W związku z tym postanowiliśmy nawiązać współpracę z kimś, kto zawodowo taką aranżacją się zajmuje. Miastem, z którego miała być taka osoba, był Kraków – Aranżacja mieszkania to coś, co dla wielu jest sposobem na życie. Bardzo z tego faktu się ucieszyliśmy, znajdując specjalistę w tym zakresie. Przejrzeliśmy jego portfolio, które skradło nasze serca niemal od razu. Projektowane przez niego wnętrza były ciepłe i rodzinne. Umówiliśmy się więc na spotkanie, by omówić szczegóły. Byliśmy tym faktem bardzo podekscytowani. Nie mogliśmy doczekać się projektu!

Teraz kiedy mieszkamy już w naszym pięknym mieszkanku, a na świecie pojawił się nasz syn, jesteśmy niezwykle szczęśliwi. Nasze cztery kąty są przepięknie zaaranżowane. Aż chce się w nich spędzać czas! Krakowski specjalista perfekcyjnie wywiązał się ze swojego zadania. Mieszkanie bowiem jest chwalone za każdym razem, gdy ktoś nas odwiedza!