Piękno przebojowych kolczyków srebrnych

Wybierając biżuterię często stawiamy na zachowawcze, klasyczne i ponadczasowe modele. I jest to słuszna droga. Taka biżuteria nie wyjdzie z mody i jeśli jest dobrej jakości posłuży nam wiele lat. Warto jednak czasem postawić na bardziej szalone, odważne i przykuwające wzrok kolczyki. 

Oryginalność przebojowych srebrnych kolczyków

przebojowe kolczyki srebrneNa co dzień nosimy często małe, wkręcane kolczyki zdobione perełkami czy małymi cyrkoniami. Jest to wybór bardzo zachowawczy, klasyczny i pasujący do każdej stylizacji. Warto wybierać je do pracy czy bardziej formalne spotkania. Czasem jednak warto nieco zaszaleć i postawić na zwracające uwagę kolczyki. Takie podkreślą nasz charakter, dodadzą nam pazura i nonszalancji. Warto wybierać takie kolczyki na imprezy w klubach, wieczorowe wyjścia do restauracji, na randki, wesela czy bale. Warto założyć je do gładkiej, stonowanej sukienki lub innej prostej stylizacji. Dobierzmy do takich kolczyków minimalistyczne dodatki. Nie zakładajmy naszyjnika czy wisiorka. Takie kolczyki możemy kupić wykonane ze złota (żółtego, różowego czy białego), srebra lub sztucznych metali. Te ostatnie sprawdzą się przez krótki czas – będą gorszej jakości niż te srebrne czy złote. Warto jednak je wybrać jeśli chcemy przetestować czy będziemy się w takich kolczykach dobrze czuć. Jeśli chcemy kupić porządniejsze warto wybierać te srebrne zdobione perłami, cyrkoniami, kamyczkami czy nawet bursztynem. Takie przebojowe kolczyki srebrne podkreślą naszą urodę i dodadzą blasku naszej cerze. Będą świetnie odbijały światło. 

Na większe wyjścia warto postawić na duże, ozdobne i przykuwające uwagę kolczyki. Takie srebrne kolczyki będą pasowały do wielu stylizacji. Najlepiej jednak będą prezentowały się na tle gładkiej sukienki czy klasycznych stylizacji. Jeśli wybierzemy te dobrej jakości posłużą nam wiele lat.