Podłogi jawor były dobrej jakości

Dostaliśmy z mężem mieszkanie po jego dziadkach. Było do generalnego remontu ale bardzo ucieszyliśmy się, ze dziadki o nas pomyśleli. Mieszkanie w dzisiejszych czasach jest bardzo drogie i niestety nie każdy może sobie pozwolić na jego kupno. My nie mieliśmy na razie takiej zdolności finansowej. Postanowiliśmy wziąć pożyczkę na remont i zatrudniliśmy dobrego fachowca.

Wybrane podłogi podobały się

podłogi jawor parkiet katowiceZdecydowaliśmy się na wystrój i przekazaliśmy jakie planujemy mieć podłogi i kolory na ścianach. Prace remontowe przebiegały sprawnie i podobało nam się, że nie mamy żadnych opóźnień. Zdecydowaliśmy się na podłogi jawor parkiet Katowice. Poleciła nam je pani, która pracowała w jednym z salonów w którym byliśmy. Polecone podłogi jawor parkiet Katowice bardzo nam się spodobały. Ceny były różne w zależności od koloru i wytrzymałości. Zależało nam żeby remont był wykonany dobrze a materiały, które będą wykorzystywane w trakcie remontu długo nam służyły. Zdecydowaliśmy się na podłogę dobrej jakości w wyższej cenie. Mogliśmy sobie na to pozwolić tym bardziej, ze to wydatek już na lata. Kolor jaśniejszy będzie ładniej wyglądał w mniejszych pomieszczeniach. Dzięki niemu pomieszczenia będą wydawały się na większe i bardziej przestronne. Nasz fachowiec, który robił nam remont potwierdził, ze wybrane przez nas podłogi są bardzo dobre. Miał już kilka razy możliwość żeby z nią pracować i montaż jest wyjątkowo prosty. Wszystkie elementy są równe i do siebie pasują więc prace idą bardzo sprawnie.

Ucieszyło nas to, dobrze że posłuchaliśmy się sprzedawczyni w sklepie, która miała bardzo bogatą wiedzę odnośnie wszystkich materiałów, które miała w ofercie. Kiedy podłoga była już ułożona nasze mieszkanko pięknie się prezentowało. Nie sądziłam, że spodoba  mi się jeszcze bardziej w naszym mieszkaniu.