Pojemna szafa z lustrem do zabudowy

W swoim nowym mieszkaniu posiadam dość sporych rozmiarów wnękę, która jednocześnie nie jest aż tak duża, aby jakoś konstruktywnie ją wykorzystać. Tak mi się przynajmniej wydawało ponieważ w końcu znalazłam świetny sposób na to, jak sobie z nią poradzić i jednocześnie zaoszczędzić miejsca w mieszkaniu.

Pojemne szafy wnękowe

szafy do zabudowy tychyKupując mieszkanie nie zwracałam uwagi na wnękę, która jednak po pewnym czasie zaczęła być dla mnie dosyć uciążliwa. Posiadam ją w korytarzu, który sam w sobie nie jest zbyt przestrzenny, jak to korytarze w bloku, więc pomimo tego, że wnęka jest w miarę spora to jednak nie sposób jej jakkolwiek zagospodarować. Jeszcze doniedawna stała zatem pusta i czasami kładłam tam odkurzacz, albo złożoną deskę do prasowania. W końcu szukając fajnej kanapy do salonu, która wpasowałaby się pod jego styl udało mi się jednocześnie znaleźć nowoczesne szafy do zabudowy Tychy posiadają sklepy w których można zamówić taką szafę w naprawdę wielu stylach. Mi przypadła do gustu prosta szafa pokryta z przodu ogromnym lustrem, co pozwalało oczywiście na rozwiązanie dwa w jednym. Posiadała w środku zarówno drążek, ale też wiele półek dzięki czemu można było można dokładnie posegregować wszystkie ubrania. Po złożeniu szafy dopiero zauważyłam, jak bardzo jest ona pojemna, więc schowałam do niej także buty oraz inne rzeczy, które niekoniecznie muszą stać na wierzchu, jak na przykład środki czystości, czy odkurzacz.

Jestem bardzo zadowolona z tej szafy ponieważ dzięki temu, że jest we wnęce z którą i tak nie miałam co zrobić wydaje się nie zajmować w ogóle miejsca, a jednocześnie jej ogromna pojemność pozwala zmieścić mnóstwo rzeczy. Dzięki tej szafie mogłam wyrzucić dotychczasową szafę oraz dwie komody, co dało spore efekty w postaci większej przestrzenności i salonu i sypialni.