Poszukiwania kogoś, kto ułoży kostkę brukową

Ostatnio zdecydowałam się na wprowadzenie kilku zmian w moim ogrodzie. Jedną z nich było ułożenie nowej, solidnej kostki brukowej na ścieżkach. Kupiłam już kostkę, którą miałam ułożyć. Teraz musiałam jeszcze tylko znaleźć kogoś, kto się tym zajmie. Bowiem, jak się okazało, ułożenie kostki brukowej wymaga specjalistycznych narzędzi i dużej wiedzy z tym związanej.

Kto zajmie się ułożeniem kostki w Siedlcach?

układanie kostki siedlceMusiałam znaleźć kogoś, kto oferował profesjonalne układanie kostki Siedlce to na szczęście bardzo duża miejscowość, dlatego nie miałam problemów ze znalezieniem odpowiedniej firmy. W samym centrum miasta, blisko mojego miejsca zamieszkania udało mi się znaleźć firmę, która posiadała takie usługi w ofercie. Oferowali oni szybkie i fachowe układanie kostki brukowej w niezwykle niskiej, atrakcyjnej cenie. Od razu zdecydowałam się skorzystać z ich oferty. Już tydzień później zaczynali oni pracę przed moim domem. Byłam bardzo zadowolona z ich solidnych usług. Po zdjęciu starej kostki, najpierw zajęli się wyrównaniem terenu, tak aby nowa kostka nie miała nigdzie wypaczeń pod tym względem i była równo ułożona. Następnie przygotowali grunt i podsypkę i dopiero wtedy zabrali się za układanie kostki na ścieżce. Pracowali solidnie i dokładnie. Kostka była ułożona równo i fachowo. Byłam przekonana, że będzie pięknie prezentował się po ułożeniu.

Końcowy efekt prac zobaczyłam już kilka dni później. Byłam bardzo zadowolona. Zajęli się oni nie tylko samą kostką, ale także obrzeżami i krawężnikami. Ich ułożenie znajdowało się już w cenie wykonania całej brukowej ścieżki. Chętnie polecam tę firmę wszystkim znajomym z Siedlec, ponieważ jest naprawdę profesjonalna i zajmuje się fachowym układaniem kostki w przystępnych, nie zawyżonych cenach.