Poszukiwania misia, buldoga francuskiego

Moja córeczka od urodzenia miała swojego ulubionego pluszaka. Była to maskotka w kształcie psa rady buldog francuski. Bardzo lubiła się nim bawić i zawsze z nim zasypiała. Ostatnio, podczas spaceru misiek się gdzieś zgubił. Chyba zostawiliśmy go w piaskownicy. Nawet się po niego wracałam, ale się nie znalazł. Córka bardzo rozpaczała, dlatego musiałam jej kupić inną taką samą zabawkę.

Kupno zabawkowego buldoga francuskiego

buldog francuski miśUdałam się w tym celu do sklepu z zabawkami. Był to dosyć duży sklep, dlatego nie mogłam się w nim odnaleźć. Całe szczęście, kiedy moje zakłopotanie dostrzegła sprzedawczyni, od razu do mnie podeszła. Zapytała mnie, czy może w czymś pomóc. Powiedziałam jej, że interesuje mnie buldog francuski miś, który będzie odpowiedni dla dziecka, które ma dwa latka. Od razu zaprowadziła mnie ona na odpowiedni dział i pokazała kilka pluszaków. Szczególnie przypadł mi do gustu miś, który wykonany był z hipoalergicznego, miękkiego materiału. Sprzedawczyni zapewniła mnie, ze jest on odpowiedni nawet dla bardzo małych dzieci, ponieważ nie zawiera żadnych przyszywanych elementów, które mogłyby zostać urwane i połknięte przez dziecko. Można go również prać, ponieważ w środku wypełniony jest specjalnymi groszkami, które nie absorbują wody i zabawka nie zniszczy się pod wpływem wody. Ponieważ była dostępna w bardzo niskiej cenie, od razu zdecydowałam się ją zakupić.

Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry pomysł. Córeczce bardzo spodobał się jej nowy miś. Wyglądał on jak prawdziwy buldog francuski, ponieważ zabawka była uszyta bardzo realistycznie. Przy tym była również bardzo wytrzymała. Mimo tego, że moje dziecko non stop się nią bawiło i ciągnęło za wszystkie łapki i uszy miś nie naderwał się w żadnym miejscu. Byłam bardzo zadowolona z zakupu.