Poszukiwania poradni dietetycznej w Krakowie

Zawsze byłam szczupła i miałam bardzo ładną sylwetkę, ale niestety z wiekiem mój metabolizm znacznie zwolnił. Do tego doszła choroba tarczycy i leki, które spowodowały, że przytyłam trochę zbyt dużo. Nie mogłam patrzeć na siebie w lustrze, dlatego uznałam, że muszę znaleźć bardzo dobrego dietetyka, który pomoże mi schudnąć. Zależało mi na bardzo dobrym lekarzu tej specjalizacji.

Udałam się do dobrego dietetyka z Krakowa

poradnie dietetyczne krakówW związku z tym musiałam znaleźć bardzo dobrą poradnię dietetyczną. Poszukiwania takiego miejsca rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: poradnie dietetyczne kraków, i zaczęłam przeglądać strony internetowe różnych klinik. Spodobała mi się oferta jednej z nich. Była to renomowana poradnia, która gwarantowała różnorodne turnusy odchudzające i kontakt z najlepszymi dietetykami z Krakowa. Pacjenci bardzo pozytywnie wypowiadali się o tym miejscu. Chociaż była to poradnia prywatna, ceny za wizytę u lekarza nie były zbyt wygórowane. Tym bardziej, że przyjmowali tam sami specjaliści, którzy mieli doświadczenie w prowadzeniu różnych diet, także u osób chorych. Zdecydowałam się tam udać. Powiem szczerze – to był prawdziwy strzał w dziesiątkę. Zostałam tam zbadana przez wielu lekarzy, który po konsultacjach i ocenieniu moich wyników badań, znaleźli dla mnie bardzo dobrą dietę i zalecili ćwiczenia fizyczne.

Muszę przyznać, że bardzo szybko udało mi się wrócić do mojej wagi sprzed choroby. Byłam bardzo zadowolona, tym bardziej że dieta, którą miałam zaleconą była tak skomponowana, że w ogóle nie czułam się głodna. Posiłki były smaczne i można je było szybko i sprawnie przyrządzić w domu. Cały czas jestem też pod kontrolą dietetyka, żeby uchronić mnie przed efektem jo-jo. Efekty przeszły moje oczekiwania.