Poszukiwania znanego prawnika od alimentów

Od kilku lat mąż płacił mi alimenty na trójkę dzieci. Na co dzień się nimi nie interesował, nie odwiedzał ich, ale jak do tej pory, zawsze płacił regularnie pieniądze i nie mogłam się do tego w żaden sposób przyczepić. Jednak ostatnio przeszedł sam siebie. Wniósł on do sądu wniosek o to, że dzieci nie są już takie małe, przez co wydatki mi się zmniejszyły i powinien mniej płacić.

Skorzystałam z pomocy znanego prawnika z Gdyni

znany prawnik od alimentów w gdyniPowiedziałam o tym mojej sąsiadka, która również była bardzo zaskoczona takim wnioskiem do sądu. Oczywiście mąż miał prawo domagać się zmniejszenia alimentów, ale osobiście nie widziałam ku temu podstaw. Argument, że duże dzieci powodują mniej wydatku, był według mnie nietrafiony. Wiedziałam jednak o tym, że w sądzie powinnam lepiej się bronić. Potrzebowałam doświadczonego w tym zakresie adwokata. Na szczęście odpowiednią osobę poleciła mi moja sąsiadka. Był to znany prawnik od alimentów w Gdyni, który posiadał wielu zadowolonych klientów. Podejmował się on nawet bardzo trudnych spraw, a w dodatku ceny za jego usługi były naprawdę przystępne. Zdecydowałam się udać do niego na spotkanie i podjąć z nim współpracę. Szybko przekonałam się, że to był prawdziwy strzał w dziesiątkę. Prawnik pomógł mi przejść przez sprawy alimentacyjne i bardzo dobrze przygotował mnie na to, co czeka mnie w sądzie.

W moim imieniu sporządzał również wszelkie pisma procesowe i wysyłał je do sądu. Najważniejsze było dla mnie to, że rzetelnie podszedł do sprawy, z pełnym zaangażowaniem i indywidualnie ją przeanalizował. Nie stosował szablonowych rozwiązań, tylko szczerze doradził mi, co będzie dla mnie najlepsze. Dzięki temu udało mi się szybko, już podczas drugiej rozprawy zakończyć sprawę. Wyrok zapadł szybko i był dla mnie pozytywny.