Potrzebowałam krótkiego fraku jeździeckiego

Od kilku lat jeździłam konno. Bardzo to lubiłam i często kupowałam sobie ubrania i akcesoria, które przydawały mi się przy jeździe na koniu. Ostatnio zdecydowałam się kupić sobie frak jeździecki. Od dłuższego czasu brałam udział w różnych zawodach i pokazach, dlatego chciałam wyglądać na nich elegancko. Jak na prawdziwego jeźdźca przystało.

Zalety wysokojakościowych fraków jeździeckich

krótki frak jeździeckiUdałam się do bardzo dobrze wyposażonego sklepu, gdzie można było dostać wysokojakościowe i rekomendowane akcesoria i stroje dla jeźdźców. Bez problemu udało mi się tam dostać solidny, krótki frak jeździecki. Dokładnie taki o jakim marzyłam. Był to elegancki frak, wykonany z naturalnych tkanin, które zapewniały odpowiednia cyrkulację powietrza i zabezpieczały przed nadmiernym poceniem się. Wybrany przeze mnie frak miał długie, ale umożliwiające swobodne ruchy ramion rękawy oraz był zapinany na dwa rzędy guzików. Był bardzo wygodny i świetnie nadawał się na wszelkie pokazy czy wyścigi. Kiedy usłyszałam, że jest on akurat dostępny w niskiej, promocyjnej cenie, nie wahałam się dłużej i od razu go zakupiłam. W moim rozmiarze pozostało już tylko kilka fraków, dlatego nie chciałam, żeby ktoś je przede mną wykupił. Już wkrótce przekonałam się, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Frak okazało się naprawdę idealnie na mnie pasować, a do tego był solidny i wytrzymały.

Nie miałam także problemów z jego praniem. Taką odzież można prać w pralce i suszyć mechanicznie. Materiał nie ulega bowiem rozciąganiu się, a jego  kolory nie blakną. Po wysuszeniu nie wymaga nawet prasowania, co było dla mnie dużą oszczędnością czasu. Jestem bardzo zadowolona z zakupionego fraku, który służy mi już od kilku miesięcy i jak do tej pory, nie mam co do niego żadnych zastrzeżeń.