Pozbądź się blizn dzięki medycynie estetycznej

 

W czasach nastoletnich lubiliśmy się wygłupiać z przyjaciółmi, nie zawsze w bezpieczny sposób. Efektem tego jest moja pamiątką, którą zyskałam po jednej z naszych zabaw. Przed długi czas sądziłam, że zostanie ze mną do końca życia, dopóki nie odkryłam, że w prosty sposób mogę się jej pozbyć.

Efekty medycyny estetycznej

medycyna estetyczna ŁódźKażdy nastolatek lubi się wyszaleć. My żyliśmy w czasach, kiedy chodzenie po drzewach i podjadanie jabłek i czereśni było bardzo popularne. Któregoś dnia poszłam na zakład i chłopakiem w którym się podkochiwałam, że wejdę na wyjątkowo wysokie drzewo. Wejść oczywiście weszłam, gorzej było z powrotem. Poślizgnęłam się na jednej z gałęzi i wylądowałam i okropnych krzakach, które rozdarły moją skórę na udzie. Niezbędne było zszycie rany, lecz została mi po niej mała i cienka blizna i choć nie jest zbytnio widoczna, tak wstydziłam się jej bardzo. Ostatnio jednak odkryłam wspaniałe korzyści, jakie niesie medycyna estetyczna Łódź ma wiele wspaniałych klinik o których dowiedziałam się po przeprowadzce do tego miasta. Stwierdziłam, że to moja jedyna szansa na pozbycie się blizny dlatego umówiłam się na nowoczesny zabieg laserowy. Polega on na równomiernym rozrzucaniu wytwarzanych impulsów laserowych po naszej skórze, które dziurkują ją tysiącem mikroskopijny kolumn, jednocześnie podgrzewając. Efektem tego jest pobudzenie naszego kolagenu, który odbudowuje tkanki naszej skóry. Nie tylko ją wygładza, ale także odmładza i poprawia jej gęstość. Po serii takich zabiegów po mojej bliźnie nie było najmniejszego śladu. Co więcej, zauważyłam, że w miejscu w którym wykonywany był zabieg nie mam również cellulitu, o moja skóra jest sprężysta, jak za czasów nastoletnich.

Dowiedziałam się, że zalety zabiegu, któremu się poddałam nie kończą się jedynie na pozbyciu się blizn, ale również za jego sprawą można sprawnie usunąć skórne przebarwienia, rozstępy, a nawet zmniejszyć wielkość porów i poprawić owal twarzy. Uniwersalność i ogrom korzyści, jakie ze sobą niesie zabieg laserowy spowodował, że postanowiłam umówić się na kolejną serię w celu wyeliminowania pierwszych zmarszczek skórnych.