Praktyczne kabiny prysznicowe w łazienkach hotelowych

Dostałem jasną instrukcję od właściciela hotelu i musiałem wszystkim zająć się błyskawicznie. Często dostawałem różne zlecenia i zawsze je wykonywałem zgodnie z życzeniem szefa. Tym razem sprawa była pilna i miałem na to niewiele czasu, więc musiałem działać natychmiast. 

Wstawienie kabin prysznicowych do łazienek w apartamentach

praktyczna kabina prysznicowa z hydromasażemDo hotelu miała przyjechać jakaś ważna delegacja. Podobno miała tam też być jakaś znana zagraniczna aktorka , jednak ta informacja nie była do końca potwierdzona. Musiałem przygotować wszystkie apartamenty na przyjazd tych ważnych gości. Szef powiedział, że w każdej łazience w apartamencie musiała znaleźć się praktyczna kabina prysznicowa z hydromasażem, gdyż takie wymagania postawił manager, który zarezerwował pokoje hotelowe dla tej delegacji. Szef dbał zawsze o zadowolenie wszystkich klientów a wstawienie nowych kabin do apartamentów nie było dla niego aż tak kosztowną sprawą. Kabiny prysznicowe zdecydowałem się zamówić bezpośrednio u producenta, który w cenie zakupu oferował także ich montaż. Szef tylko z tym człowiekiem współpracował od samego początku i darzył go ogromny zaufaniem. Zamówiłem więc osiem kabin prysznicowych, ponieważ tyle było apartamentów w hotelu. Wanny, które wcześniej się tam mieściły, zostały przeniesione na ostatnie piętro, gdzie znajdowały się dla gości większe pokoje. Kabiny zostały przywiezione do hotelu pod koniec tygodnia. Od razu pojawiła się też ekipa, która zajęła się montażem kabin prysznicowych w apartamentach.

Apartamenty były przygotowane przed tą ważną delegacją i mogłem swobodnie odetchnąć. Właściciel hotelu naturalnie był znowu zadowolony z mojej pracy, ponieważ stanąłem na wysokości zadania. Lubiłem swoją pracę i zawsze starałem się ją dobrze wykonywać.