Praktyczne mieszadełka z drewna

Zawsze chciałam mieć swoją firmę, a branża, która najbardziej mnie interesowała, to gastronomia. Co prawda wszyscy powtarzali mi, że jest to jedna z najtrudniejszych na rynku branż, ale ja się uparłam i obecnie z sukcesami prowadzę własną kawiarnię. Co jakiś czas wprowadza do niej pewne zmiany, dostosowując się do oczekiwań klientów. Obecnie, na przykład wprowadziliśmy możliwość zamawiania na wynos.

Patyczki do mieszania kawy

mieszadełka do kawyBez względu na to, w jakiej branży prowadzimy naszą działalność, musimy być elastyczny, jeżeli chcemy, żeby firma cały czas przynosiła zyski. Ciągłe zmiany są wpisane w funkcjonowanie każdej firmy. Ja, prowadząc swoją wymarzoną kawiarnię, cały czas wsłuchuję się w uwagi klientów. Od jakiegoś czasu sporo osób pytało o możliwość zamówienia kawy lub ciastka na wynos. Dlatego wprowadziłam taką możliwość, co wiązało się z koniecznością dokupienia pewnych produktów, takich jak mieszadełka do kawy, które dołączamy do każdego zamówienia na wynos. Są to drewniane, ekologiczne mieszadełka, które zamierzam wprowadzić też do zamówień na miejscu. Wyliczyliśmy bowiem, że bardziej opłaca się wręczać klientom tanie, jednorazowe patyczki do mieszania, niż dołączać do zamówień na miejscu zwykłe łyżeczki, które trzeba potem myć i często dokupować, bo potrafią one ginąć w niewytłumaczalnych okolicznościach. Patyczki do mieszania kawy zamawiamy co miesiąc w hurtowych ilościach i okazuje się, że mimo tego nie jest to dla nas duży koszt.

Każda kawiarnia, która umożliwia klientom zamawianie na wynos, powinna zaopatrzyć się w całe zestawy mieszadełek. Do niedawna większość używanych w kawiarniach patyczków do mieszania wykonanych było z plastiku. Obecnie ze względu na ruchy ekologiczne, większość firm używa mieszadeł drewnianych, które są w pełni bezpieczne dla środowiska.