Profesjonalne usługi świadczone w salonach fryzjerskich

Z usług fryzjerskich korzysta każdy i najlepiej robić to regularnie. Zarówno kobiety jak i mężczyźni chodzą do fryzjera po to, by wyglądać ładnie, schludnie. Jednak fryzjerzy zajmują się nie tylko obcinaniem włosów czyli strzyżeniem. Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że u fryzjera można skorzystać z wielu różnych zabiegów, dzięki którym włosy będą wyglądać naprawdę doskonale.

Strzyżenie, koloryzacja, modelowanie i inne usługi

salony fryzjerskie - łódźPrzykładem może być tutaj keratynowe prostowanie włosów. Jak sama nazwa wskazuje, stosuje się tutaj keratynę. Sprawia ona, że włosy nabierają objętości, pojawia się na nich przepiękny połysk. W salonach fryzjerskich można skorzystać też z usługi odżywienia włosów. Salony korzystają z profesjonalnych kosmetyków, których nie znajdziemy w zwykłych sklepach. U fryzjera można zastosować odżywkę, która odświeży kolor włosów. Oprócz tego salony fryzjerskie – łódź mają w swojej ofercie glinkowy peeling skóry głowy. Nie jest to zabieg drogi, bo kosztuje zazwyczaj od 10 do 30 zł. U fryzjera można skorzystać z profesjonalnej porady dotyczącej pielęgnacji włosów przetłuszczających się, suchych, normalnych, skłonnych do wypadania. Balejaż, koloryzacja i modelowanie – te wszystkie usługi można znaleźć w ofercie salonu fryzjerskiego. Niektóre salony specjalizują się w tzw. koloryzacji panelowej. Jest to koloryzacja flash, flash duet oraz pasemka. Kobiety chętnie korzystają z takiej usługi jak czesanie wieczorowe.

U fryzjera można również przedłużyć włosy – wykorzystuje się do tego różne metody. Najczęściej stosowana jest obecnie metoda keratynowa z włosami naturalnymi. Tonowanie włosów to również popularna usługa świadczona przez salony fryzjerskie. Nie można oczywiście zapomnieć o zwykłym przycinaniu końcówek, modelowaniu, strzyżeniu męskim, a także strzyżeniu dziecięcym.