Przedłużanie krótkich włosów metodą pre bonded

 

Zawsze marzyłam o długich i pięknych włosach. Jednak nigdy nie miałam na tyle silnej woli aby zapuścić swoje włosy chociażby do ramion. Krótkie włosy uznawałam zawsze jako praktyczne i wygodne rozwiązanie.

Długie włosy z pre bonded

przedłużanie włosów pre bondedChęć posiadania długich włosów towarzyszyła mi od czasów dzieciństwa, jednak już jako mała dziewczynka nosiłam krótkie włosy. Nigdy nie miałam długich włosów. Jako dorosła osoba wolałam również praktyczne krótkie fryzury. Jednak wielkimi krokami zbliżał się dla mnie bardzo ważny dzień. Brałam ślub ze swoim wybrankiem serca. Chciałam w tym dniu czuć się naprawdę wyjątkowo i kobieco, dlatego postanowiłam udać się do fryzjera aby przedłużyć włosy. Zależało mi na jak najbardziej naturalnym efekcie. Nie chciałam aby miejsca łączenia moich włosów ze sztucznymi pasmami były widoczne. Fryzjerka w salonie zaproponowała mi przedłużanie włosów pre bonded. Jest to metoda bardzo zachwalana zarówno przez fryzjerów jak i przez klientki. Włosy doczepiane wyglądają bardzo naturalnie. A przez zastosowanie klejów na naturalnej bazie ekstraktów z sosny i pomarańczy włosy nie są dodatkowo niszczone przy zabiegu. Doczepianie włosów jest niezwykle proste, a miejsce łączenia niemalże niewidoczne. Klej pod wpływem gorąca łączy nasz włos ze sztucznym. Gdy zobaczyłam efekty jakie można osiągnąć dzięki metodzie pre bonded byłam pod wielkim wrażeniem. Używane do doczepiania gotowych pasemek z końcówką klejową czyniły zabieg prostym i łatwym. Dodatkowym atutem pre bonded było to, że doczepiane włosy można było w łatwy sposób usunąć nie niszcząc przy tym naturalnych włosów.

Zdecydowałam się na zabieg przed uroczystością zaślubin. Chciałam w tym dniu wyglądać pięknie i kobieco, a pomóc miały mi w tym doczepiane nowoczesną i nieinwazyjną metodą pasma włosów. Byłam bardzo zadowolona z efektu i z pewnością skorzystam z tej metody jeszcze nie raz.