Przeniesienie siedziby firmy do nowego miasta

Prowadzę z siostrą niewielką firmę transportową i w zeszłym roku postanowiliśmy przenieść jej siedzibę w bardziej dogodną część kraju. Do tej pory ulokowani byliśmy na samym południu i chociaż nasza komunikacja nie kulała to jednak zdawaliśmy sobie sprawę, że szło by nam dużo sprawniej gdybyśmy przenieśli firmę w bardziej dogodną lokalizację.

Czy stać nas na biuro rachunkowe?

biuro rachunkoweDlatego w końcu zdecydowaliśmy się przenieść do Bydgoszczy. Z nowej lokalizacji jesteśmy bardzo zadowoleni. Od strony logistycznej firma ma się dużo lepiej niż dotychczas, jednak nadal do tej pory kuleje u nas księgowość. Wcześniej korzystaliśmy z niewielkiej firmy świadczącej usługi księgowe i byliśmy bardzo zadowoleni. Obecnie szukamy podobnej formy w Bydgoszczy. Niestety tutejsze biura księgowe nie budzą w nas zbytniego zaufania. Część z nich to duże, ogólnopolskie molochy w której nasza firma utopiłaby się niezauważona. Natomiast niewielkie biura rachunkowe, które udało nam się odwiedzić do tej pory wydają się nie przykładać zbyt dużej wagi do uzupełniania na bieżąco swojej wiedzy. Niestety nasze prawo zmienia się zbyt często, żebyśmy mogli sobie pozwolić na tego typu najlepsze na rynku biuro rachunkowe w Bydgoszczy. Ostatnio rozmawiałem z kilkoma radcami prawnymi i przy okazji dostałem kilka numerów do samodzielnych księgowych, którzy podobno są jednymi z najlepszych w mieście.

Umówiłem się już z dwójką z nich na spotkanie i naprawdę mam ogromną nadzieję, że w końcu uda nam się znaleźć to czego szukamy. Wtedy będziemy w końcu w pełni funkcjonalni.